We-Vibe Vibrátor JIVE modrý

1×1 kus, vibrátor

Značka: WE-VIBE

We-Vibe Jive je skvelý vibrátor pre ženy. ktorý vám dopraje trochu vzrušenia v každodennej rutine. S We-Vibe Jive si užijete diskrétne potešenie doma aj v spoločnosti. Vibrátor môžete mať zavedený kedykoľvek a kdekoľvek. bez toho by to niekto tušil.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
142,99
Doprava zadarmo

O produkte: We-Vibe Vibrátor JIVE modrý 1×1 kus, vibrátor

X46167

Hlavný popis produktu

We-Vibe Jive je skvelý vibrátor pre ženy. ktorý vám dopraje trochu vzrušenia v každodennej rutine. S We-Vibe Jive si užijete diskrétne potešenie doma aj v spoločnosti. Vibrátor môžete mať zavedený kedykoľvek a kdekoľvek. bez toho by to niekto tušil. Jive vás bude dráždiť vaginálne aj na klitoris. Rozkoš budete mať pevne v rukách vďaka ovládaniu pomocou inteligentného telefónu. Bezplatná aplikácia We-Connect umožňuje vám alebo vášmu partnerovi ovládať Jive v rovnakej miestnosti alebo na veľké vzdialenosti. Môžete si vybrať z 10 vibračných režimov alebo si môžete vytvoriť vlastné vibrácie. We-Vibe Jive je vyrobený z hodvábne hladkého silikónu. Je navrhnutý tak. aby sa pohodlne zavádzal a pohodlne nosil. Vonkajšia nôžka je flexibilná a tenká pre maximálne diskrétne potešenie. Silné vibrácie - 10 + vlastné.

Bezplatná aplikácia pre ovládanie odkiaľkoľvek.

Pohodlný tvar. hodvábny silikón. 100% vodotesný. Dobíjateľný - ekologický. Výstraha nízkeho výkonu. Súčasťou balenia je dobíjací kábel USB. látkové puzdro pre uskladnenie. vzorka lubrikantu. návod na použitie. Batéria: dobíjacia lítiová polymérna batéria USB. Doba nabíjania: 90 min. Doba prevádzky: 120 min. Materiál: silikón. Rozmery: 92x64.3x35.75 mm.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.