We-Vibe TANGO PLEASURE MATE COLLECTION

1×1 set, vibrátor

Značka: WE-VIBE

Skúmajte, hrajte sa, objavujte! Set We-Vibe pre Vaše potešenie Vám to umožní. Základom We-Vibe Pleasure Mate Collection je vibrátor Tango, ktorý má silné, ale tiché vibrácie a prenesie ich pomocou nástavcov presne tam, kde ich potrebujete mať.

88,49
Ušetríte 25%

Pôvodná cena:  117,99 €  ·  zľava 29,50 €

Najnižšia cena pred zľavou: 117.99 €

Doprava zadarmo

O produkte: We-Vibe TANGO PLEASURE MATE COLLECTION 1×1 set, vibrátor

X46175

Hlavný popis produktu

Skúmajte, hrajte sa, objavujte! Set We-Vibe pre Vaše potešenie Vám to umožní. Základom We-Vibe Pleasure Mate Collection je vibrátor Tango, ktorý má silné, ale tiché vibrácie a prenesie ich pomocou nástavcov presne tam, kde ich potrebujete mať. Chcete sa dostať k bodu G? Použite nástavec Glow Pleasure Mate, ktorý je tvarovaný pre cielenú stimuláciu tohto citlivého miesta. Jeho špička je jemná a hebká a jeho telo Vám umožní vyvíjať presne taký tlak, aký pre dosiahnutie vyvrcholenia potrebujete.

Túžite po análnej stimulácii?

Dusk Pleasure Mate je ten pravý pre análny prieskum. Je hodvábne jemný, špeciálne tvarovaný a dopraje Vám vlny tej najvyššej rozkoše. Tango: biela perleťová, dĺžka: cca 8 cm, ? 2 cm. Materiál: ABS. Glow: ružová, dĺžka: cca 15 cm, ? 4,2 cm. Materiál: silikón. Dusk: šedá, dĺžka: cca 9 cm, ? 4,6 cm. Materiál: silikón.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.