Vysávač Adler AD 7041

Značka: ADLER

Udržiavanie čistoty je dôležitým bodom v zozname našich domácich prác

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Vysávač Adler AD 7041

6b6d84c2-8b73-491c-a7d1-20efb35e8acd

Hlavný popis produktu

Udržiavanie čistoty je dôležitým bodom v zozname našich domácich prác. Preto často hľadáme vybavenie, ktoré urýchli a uľahčí napríklad každodenné vysávanie. To je dôvod, prečo stojí za to všimnúť si účinný vysávač ADLER AD7041, ktorý nám pomôže udržať poriadok v našom byte alebo dome. Je to profesionálne zariadenie s vysokou triedou účinnosti, ktoré nám umožní pohodlne vysávať každú miestnosť a zaistiť čistotu rôznych typov podláh.
Vysávač zvyčajne spájame so zariadením, ktoré počas prevádzky vydáva hluk. AD7041 sa však vyznačuje nízkou úrovňou hlučnosti len 74 decibelov, vďaka ktorej môžeme vysávať kedykoľvek počas dňa bez toho, aby sme otravovali susedov. Energetická trieda A a maximálny výkon zariadenia do 2300 W zároveň znamenajú, že vysávač rýchlo vysaje aj väčšie nečistoty. Dlhá hadica a teleskopická trubica umožňujú čistenie podláh do 7 metrov. Ľahko prístupné tlačidlá na otvorenie nádoby na prach a vybratie filtra umožňujú rýchlu výmenu opotrebovaných častí. Tlačidlo navíjača kábla pomáha udržiavať potrebnú dĺžku kábla a zabraňuje zamotaniu. Gumené kolesá a rukoväť na prenášanie vysávača pomáhajú rýchlo posúvať zariadenie z miesta na miesto. Na druhej strane, jeho malá veľkosť uľahčuje ukladanie v šatníku, skrini alebo dokonca pod posteľou.

Charakteristika a technické údaje:
Super tichý
Energetická trieda A
Trieda vysávanie tvrdej podlahy A
Trieda čistenia kobercov A
Trieda opätovnej emisie prachu A
Hlučnosť: 74 dB
Akčný rádius 7m
Hepa filter
Univerzálna čistiaca kefka 2 v 1
Štrbinová kefka
Kefa na koberce
Indikátor plného vrecka
Kovová teleskopická rúra
Automatické navíjanie kábla
Možnosť parkovania
Výkon: 700 W
Maximálny výkon: 2300 W

Okrem kvalitného spracovania je najväčšou výhodou skutočnosť, že tento vysávač je pre alergikov mimoriadne prívetivý. Je vysoko na stupnici opätovnej emisie prachu (trieda A), čo znamená, že počas čistenia je v prúde vyfukovaného vzduchu z vysávača prítomných iba 0,02% predtým vysatých nečistôt. Táto trieda znamená zníženie potreby nákupu ďalších čističiek vzduchu, ktoré odstraňujú roztoče, huby alebo plesne, pretože AD7041 je vybavený vhodným HEPA filtrom. Tento vysávač sa vyznačuje aj vysokou účinnosťou pre tvrdé podlahy a koberce (trieda A v oboch kategóriách). Čo to znamená? Pri malom počte pohybov kefy, vysávač odstráni všetok prach z tvrdých podláh a minimálne 91% prachu z kobercov. Je to ideálne zariadenie pre ľudí, ktorí si cenia čistotu s minimálnym úsilím. Takýto vysávač je tiež dokonalý, ak v dome žijú deti alebo domáce zvieratá.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.