Vysávač Adler AD 7007

Značka: ADLER

Šikovný a pekný vreckový vysávač Adler AD7007 je veľmi presný vďaka kefke na čalúnenie kombinovanej so štrbinovou hubicou a 3D podlahovej hubici so zaťahovacou kefou

89,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Vysávač Adler AD 7007

43a7178b-5839-4e2c-9094-1cce430003f9

Hlavný popis produktu

Šikovný a pekný vreckový vysávač Adler AD7007 je veľmi presný vďaka kefke na čalúnenie kombinovanej so štrbinovou hubicou a 3D podlahovej hubici so zaťahovacou kefou. Vďaka flexibilným mäkkým kolieskam, ergonomickej rukoväti a systému navíjania kábla sa ľahko používa. Vysávač je vybavený vreckom na prach s objemom 1,6 l a čo je rovnako dôležité, s indikátorom, ktorý ukazuje, kedy je vrecko plné. Medzi ďalšie výhody tohto vysávača patrí skutočnosť, že má vymeniteľné filtre a dosah až 8 metrov. Model AD7007 je cenený pre svoju univerzálnosť a veľmi vysokú použiteľnosť a tiež má moderný motor s nominálnym výkonom až 700W.

Charakteristika a technické údaje:
Menovitý výkon: 700 W
Energetická trieda: A
Inovatívna konštrukcia motora poskytuje vysokú účinnosť (porovnateľnú s 3 000 W)
Systém navíjania kábla
Objem vrecka na prach 1,6 litra
Rukoväť na prenášanie
Nastaviteľný sací výkon v držadle hadice
Kombinovaná kefa na čalúnenie so štrbinovou hubicou
3D kefa so zaťahovacími štetinami
Nasávacie trubice so zväčšeným priemerom
Indikátor plného prachového vrecka
Akčný rádius 8 m
Mäkké kolieska
Flexibilná hadica
Vymeniteľné filtre
Hlučnosť: 79 dB
Hmotnosť zariadenia: 4,08 kg
Napájanie 230 V, 50 Hz

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.