Vitamíny a minerály (113)

Zoradiť podľa
1×1 ks, praktický
Špeciálna potravina určená ako náhrada príjmu potravy pri snahe schudnúť.
1×500 ml, 33 dávok v balení
Účinné zloženie na podporu imunitného systému. Vitamín C, vitamín D3 a zinok. Produkt je vo forme sirupu.
1×180 tbl
Obsahuje extrakt z živice stromu BOSEWELLIA SERRATA (nízky strom rastúci v severnej Afrike, Indii a na strednom východe)
1×90 cps, (60+30 cps navyše)
Za studena lisovaný olej z požltu farbiarskeho pre účinnú výživu pokožky a vlasov. Biotín pre správnu činnosť buniek pre obnovu vlasov.
1×42 tbl, s príchuťou marhuľa, jahoda, čučoriedka
Výživový doplnok.
1×90 cps,
Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu/využitiuvápnika a fosforu.Vitamín D prispieva k udržaniu zdravých kostí, zubov a svalov.Vitamín D prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému
1×60 tbl, výživový doplnok
Výživový doplnok vo forme tabliet. Vitamín D pomáha udržiavať normálnu funkciu imunitného systému, prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí a normálnych svalových funkcií.
1×90 tbl, výživový doplnok
Zinok vo forme bis-glycinátu je výborne vstrebateľná forma zinku s vysokou biodostupnosťou v porovnaní s bežnými formami zinku.
1×30 tbl, výživový doplnok
Liek s obsahom vitamínu C, ktorý pomáha posilňovať organizmus pri chrípke a prechladnutí, znižuje únavu a vyčerpanie, chráni bunky pred oxidačným stresom.
1×120 cps, výživový doplnok
Špeciálna forma vitamínu C viazaného v lipozómoch. Lipozómy sú partikule zložené z dvojvrstvy lipidov, ktoré viažu vitamín C. Slúžia ako vehikulum, ktoré efektívne dopraví vitamín C do tkanív organizmu.
1×60 cps, výživový doplnok
Výživový doplnok. Olej je získavaný z rýb žijúcich v studených arktických vodách a obsahuje kyselinu eikosapentaénovú (EPA) a kyselinu dokosahexaénovú (DHA), ktoré sú biologicky aktívne omega-3 nenasýtené mastné kyseliny.
1×60 cps, výživový doplnok
Špeciálna forma vitamínu C viazaného v lipozómoch. Lipozómy sú partikule zložené z dvojvrstvy lipidov, ktoré viažu vitamín C. Slúžia ako vehikulum, ktoré efektívne dopraví vitamín C do tkanív organizmu.
1×60 tbl, cmúľacie tablety
S kurkumou a zázvorom s pomarančovou príchuťou.
1×100 g, čaj
Bylinná zmes pre diabetikov. Hmotnosť: 100 g.
1×90 toboliek, výživový doplnok
Vitamín K2 v optimálnej aktívnej forme menachinonu (MK7) prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí a normálnej zrážanlivosti krvi.
1×10,8 ml, kvapky
Čistý vitamín D3 v olivovom oleji vhodný pre všetky vekové kategórie - od dojčiat po seniorov. Jednoduché dávkovanie, ideálne pre celú rodinu, alternatíva k tabletkám.
1×250 ml, detský sirup s citrónovou príchuťou
Výživový doplnok pre deti s citrónovou príchuťou, s obsahom aktívneho glukánu a vitamínu C. Neobsahuje umelé farbivá.
1×30 tbl, výživový doplnok
Preventan® Akut obsahuje originálnu aktívnu látku ProteQuine® (aminokyseliny, oligopeptidy, nukleotidy) a vitamín C, ktorý prispieva k normálne funkcii imunitného systému a k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Na akútne užívanie.
1×30 tbl, manosa + enzýmy
Výživový doplnok obsahuje extrakt z kanadských brusníc s vysokým obsahom proanthokyanidínov (PAC), D-manózy a enzýmov. Ponúka unikátnu kombináciu troch zložiek – extraktu z kanadských brusníc s vysokým obsahom PAC*, D-manózy a enzýmov. Pomáha pri prevencií urologických ťažkostí.
1×60 cps, výživový doplnok
Prípravok s rýchlym a spoľahlivým účinkom pri nepohodlí v močových cestách. Optimálna kombinácia Brusnicového estraktu a zlatobyle, ktorá podporuje zdravie močových ciest a zvýšené vylučovanie moču.
1×30 ml, prírodný vitamín
Prírodný Vitamín D + K2Mk7
1×10 ml, olej
Bio olej s postupným uvoľňovaním 100% prírodného oleja myrhy a cédrového oleja (Pinius Sibirica)
1×90 ks, výživový doplnok
Výživový doplnok podporujúci imunitu, zdravé kosti a zuby. Dodáva telu vitamín D3 ktorý má pre organizmus priaznivé účinky.
1×10 ml, olej
Bio olej s postupným uvoľňovaním 100% prírodného oleja myrhy a oleja medovky (Melissa officinalis)
Vitamíny a minerály

Vitamíny a minerály