Veterina (117)

Zoradiť podľa
1×5 kg, podstielka pre mačky
Biokat's Bianco podstielka 5 kg
1×12000 g, krmivo pre psy
Krmivo určené pre dospelé psy k terapii zápalových stavov spôsobených atopiou, alergiou na blšie uhryznutie, alebo potravinovej precitlivenosti/intolerancie.
1×473 ml, šampón
5.0
(1)
Prírodný šampón ideálny na umývanie vášho psíka, mačičky alebo akéhokoľvek iného chlpatého kamoša - tento vegánsky šampón upokojí suchú a svrbivú pokožku každého zvieratka.
4×2,5 ml, antiparazitikum pre psy
Antiparazitný prípravok pre psov s váhou 10-25 kg. Päťnásobná ochrana proti kliešťom, blchám, komárom, bodavým muchám a švolám. 4 pipety v balení.
1×60g, kapsička pre mačky
Doplnkové krmivo pre mačky. Obsahuje mnoho výborných Rybaích pochúťok pre spríjemnenie dňa Vašej mačky.
1×1,5 kg, hovädzie
Kompletné krmivo pre dospelé mačky.
30×3 g, kŕmna surovina
Bio-Aktívny kolagén pre zvieratá, ktorý pomáha regenerovať a vyživovať srsť, kožu, pazúry a pohybový aparát.
1×8 kg, granule
Malé psy sa väčšinou dožívajú vyššieho veku ako veľké psy, ale dospelosť dosahujú rýchlejšie. To znamená, že nutričné potreby vášho malého psa sa líšia od potrieb veľkého psa. Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Mini Adult je vytvorené tak, aby uspokojovalo všetky nutričné potreby psov malých plemien nad 10 mesiacov, ktoré vážia menej ako 10 kg.​
1×200 ml, mlieko pre mačky
Gimpet mlieko pre mačky si zamilujú aj tie nejrozmlsanější malé chlpaté šelmičky, ktorých chuťové poháriky len tak niečo neuspokojí.
1×1,5 kg, losos
Kompletné krmivo pre dospelé mačky.
1×14 000 g, jahňacie
Kompletné granulované krmivo pre dospelých psov stredných plemien s vysokým obsahom jahňacieho mäsa.
1×10 kg, granule
Krmivo vyvinuté pre udržanie optimálnej váhy a zachovanie zdravého močového systému kastrovaných mačiek.
4×0,4 ml, pipeta
Antiparazitikum pre psy do 4 kg. Môže byť aplikovaný gravidným a kojacim fenkám a šteňatám od 7. týždňa veku a nad 1,5 kg. Produkt neaplikovať na mačky!
1×12500 g, krmivo pre psy
100% kompletné a vyvážené krmivo pre dospelé psy všetkých plemien od 1 roka veku s citlivými kĺbmi.
1×10 kg, granule
Granule sú vhodné pre dospelé mačky s citlivým trávením pomáhajú obmedzovať prítomnosť nestrávených látok v hrubom čreve. Majú 3 rôzne tvary a špeciálne príchute pre podporu apetítu.
1×15 kg, granule
Granule sú špeciálne tvarované pre stredné plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú kvalitné bielkoviny a vlákninu pre optimálnu stráviteľnosť. Royal Canin Medium Adult 15 kg je krmivo pre dospelých psov, ktorým sa stará o krásnu srsť a zdravú kožu.
1×4 kg, granule
Nutričné požiadavky veľkých a malých psov sa veľmi výrazne líšia, preto je nevyhnutné podávať vášmu psovi krmivo určené pre jeho veľkosť a ďalšie špecifické potreby. Toto krmivo je vhodné pre psov veľkých plemien starších ako 15 mesiacov, ktorých hmotnosť sa pohybuje medzi 26 a 44 kg.
1×8 kg, granule
Granule sú špeciálne tvarované pre malé plemená a ľahko sa im konzumujú. Obsahujú komplex antioxidantov, ktoré podporujú prirodzenú obranyschopnosť. Royal Canin Mini Puppy 8 kg je krmivo pre šteňatá, ktorým sa stará o správne zažívanie.
1×15 kg, granule
Špeciálne vytvorené krmivo poskytne vášmu šteňaťu všetky živiny, aby bolo zdravé a silné, keď sa jeho imunitný systém ešte stále vyvíja. Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Medium Puppy je vytvorené tak, aby uspokojovalo všetky nutričné potreby vášho šteňaťa.
1×15 kg, granule
Rast je najdôležitejšou fázou v živote vášho psa: je to obdobie nových objavov, zoznamovaní a telesných zmien. Počas tohto kľúčového obdobia sa imunitný systém vášho obrieho šteňaťa ešte stále vyvíja, kvalitná výživa je teda obrovským prínosom. Krmivo ROYAL CANIN® Giant Puppy obsahuje patentovaný komplex antioxidantov, ktorý podporuje prirodzenú obranyschopnosť a celkové zdravie vášho šteňaťa.
1×300 ml, bylinný sirup
Bylinný sirup s prospešnými látkami na každodenné dochutenie a sprestrenie stravy.
1×473 ml, šampón
Postarajte sa o srsť svojho domáceho maznáčika upokojujúcim šampónom pre domáce zvieratá.
3x1,34 ml, roztok pre psy
FRONTLINE Spot-On umožňuje bojovať proti parazitom psov.
3x2,68 ml
FRONTLINE Spot-On umožňuje bojovať proti parazitom psov.
Veterina

Veterina