Dentálna hygiena (62)

Zoradiť podľa
1×47g
Fixačný krém na zubnú protézu Blend-a-dent so sviežou mätovou príchuťou, osobitne navrhnutý na poskytovanie celkovej starostlivosti Komplexné riešenie s tromi výhodami: silná fixácia, zdokonalené pohodlie a bariéra proti jedlu 10-krát silnejšia fixácia v porovnaní s nepoužitím fixačného krému Na úplné a čiastočné zubné protézy Na dosiahnutie ešte lepších výsledkov vyskúšajte rad našich prémiových fixačných krémov: Dual Power, Dual Protection, Foodseal alebo 0 %
1×1 ks, zubná kefka
Kefka bola vyvinutá špecialistami na stomatológiu pre ľudí s citlivými zubami.
1×1 ks, zubná kefka
PROFESSIONAL ULTRAJEMNÁ VLÁKNA *****
1×1 ks, zubná kefka
Zubná kefka Extra soft pomáha odstrániť zubný povlak a predchádza problémom s ďasnami (Pri čistení dvakrát denne).
1×2 kusy
2× originálna náhradná hlavica.
1×75 ml, zubná pasta
Zubná pasta proti parodontitíde. Zastavuje krvácanie ďasien, spevňuje zubnú sklovinu a zabraňuje vzniku zubného kazu.
1×2 ks, zubná kefka
Zubná kefka obsahuje 5460 vlákien CUREN®, a tým táto zubná kefka zaručuje mimoriadnu jemnosť a efektivitu. Aj preto je taká populárna: vlákna sú ultra jemné, s priemerom len 0,1 mm. Nie sú vyrobené z nylonu, ale z materiálu CUREN®, vďaka čomu je taká efektívna.
1×1 ks, zubná kefka
Zubná kefka Parodontax Expert Clean Extra Soft je určená na problémy s ďasnami. Vďaka ultra tenkým štetinám si poradí so zubným povlakom.
1×1 ks, čistenie protéz
Patentovaná kefka na čistenie protéz.
1×1 set, systém na bielenie zubov
Systém na bielenie zubov. Balenie obsahuje 2 aplikátory na horné a dolné zuby z termo-plastického materiálu, bieliaci gél 75 ml, aktivátor 8 ml, krabičku na aplikátory a farebnú stupnicu belosti zubov.
1×50 ml, zubná pasta
Zubná pasta a regeneračný nočný krém zaručuje prirodzený bieliaci efekt, vysokú obnovu štruktúry zubnej skloviny a zníženie citlivosti zubov. Dodáva najšetrnejším spôsobom zubom svetlejšie a mladší vzhľad.
1×75 ml, pasta
Bieliaca zubná pasta iWhite obnovuje prirodzenú belosť zubov a obnovuje zubnú sklovinu. Táto zubná pasta s trojfázovým bielením obnovuje prirodzenú belosť zubov a starostlivosť o vaše zuby po celý rok. Unikátna trojfázová bieliace technológia zabraňuje sfarbenie zubov, bojuje so zubným povlakom a zubným kameňom. Zubná pasta iWhite obsahuje aj ďalšie aktívne zložky, ako je fluorid, ktorý posilňuje vaše zuby a dodáva im potrebné minerály. Pre silné a zdravé zuby a prenikavý úsmev.
1×2 kusy
2× náhradná hlavica Sensitive pre TrueLife SonicBrush Compact.
1×50 ml, regeneračná zubná pasta
Bieliaca a regeneračná zubná pasta Swissdent Biocare je vhodná na každodennú komplexnú starostlivosť o zuby. Nová kombinácia aktívnych zložiek (biomineralizácia) posilňuje povrch zubov, chráni pred citlivosťou a zabraňuje novému zafarbeniu.
1×2 ks, zubná kefka (dvojbalenie)
Zubná kefka je extrémne mäkká a citlivá.
1×75 ml, zubná pasta
Čierna zubná pasta s aktívnym bambusovým uhlím a aloe s bieliacim účinkom je určená na každodenné použitie. Využíva silu troch minerálov, posilňujúcich zubnú sklovinu. 75ml.
1×50 g, detská zubná pasta
Absolútne najbezpečnejšia zubná pasta pre deti s organickými prísadami a navyše s minimalistickým, recyklovateľným balením bez BPA. Zubná pasta obsahuje iba prírodné zložky, je hypoalergénna a deťom nehrozí žiadne riziko pri prehltnutí.
1×75ml
Zubná pasta pre citlivé zuby s bieliacim účinkom.
gel 1x10 ml
1×75 ml, zubná pasta
Zubná pasta Oral-B Professional na intenzívnu starostlivosť o ďasná a ochranu pred zubným povlakom odstraňuje škodlivý zubný povlak a pomáha predchádzať jeho opätovnej tvorbe.
1×75 ml
Zubná pasta zabezpečuje kompletnú ochranu o zuby a ďasná. Pomáha zastaviť a predchádzať krvácaniu a zároveň udržiava v ústach pocit čistoty a sviežosti s novou príchuťou zázvoru, mäty a eukalyptu.
1×75 ml
Sensodyne Rapid Extra Fresh je zubná pasta s fluoridom, ktorá zanecháva v ústach pocit čistoty a sviežosti.
1×10 kusov
Balenie náhradných medzizubných kefiek.
1×10 kusov
Balenie náhradných medzizubných kefiek.
Dentálna hygiena

Dentálna hygiena