Vyhrievací vankúš Maybaum PARIS RD

Značka: MAYBAUM

Vyhrievací vankúš Maybaum premení každé sedadlo na vašu súkromnú oázu tepla

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Vyhrievací vankúš Maybaum PARIS RD

6b0c9cd6-2cc0-4953-a269-b3cd150189c8

Hlavný popis produktu

Vyhrievací vankúš Maybaum premení každé sedadlo na vašu súkromnú oázu tepla. Štýlový komfortný vankúšik uvoľňuje unavené svaly a kĺby, zmierňuje bolesť a poskytuje hodiny pohody na pohovke, terase alebo v kancelárii. Priedušná tkanina komfortného vankúša zaručuje maximálny komfort vďaka prepletaniu jemných polymérových a strieborných nití a zároveň je robustná, vodoodpudivá a vďaka špeciálnej ochrannej membráne sa ľahko umýva. Obzvlášť praktické, ak sa šálka čaju prevrátila alebo si mačka urobila pohodlie na podložke.

Moderný komfortný vankúš s rozmermi 40x45cm je vzdušný a priedušný pri hmotnosti iba 170g. Použitý polyesterový materiál je prítulný a príjemný k pokožke. Len za 2 minúty sa komfortný vankúš Maybaum zahreje na príjemných 42 stupňov vďaka inovatívnej technológii MyHeat. Štruktúra látky umožňuje rovnomerné a konštantné rozloženie tepla a zaisťuje príjemné hodiny na pohovke.

Charakteristika a technické údaje:
Prevedenie: vínovo-červené
Vodoodpudivá ochranná membrána pre extra ochranu proti vlhkosti
Rozmery produktu: 40 x 45 cm
Zahreje sa len za 2 minúty na príjemných 42 stupňov
Elektronická regulácia teploty s 5 spínacími stupňami
100% bezpečné vďaka unikátnej Maybaum MyHeat-Technology
Odnímateľné spínače s podsvieteným funkčným displejom
Možno prať v práčke do 30 °C
Materiál: 100% polyester
Výkon: 15 W

Nemáte radi príliš teplo alebo teplo? Komfortný vankúš Maybaum s funkciou zahrievania má elektronickú reguláciu teploty s podsvieteným displejom funkcií a päť individuálne nastaviteľných úrovní teploty. Nahrievací vankúšik dokáže dokonca zmierniť bolesť. Najmä pri ťažkostiach, ako sú boľavé svaly, menštruačné bolesti, cystitída alebo bolesti chrbta, je teplo skutočnou úľavou. Vodoodpudivá ochranná membrána poskytuje dodatočnú ochranu proti vlhkosti a ľahko sa utiera. Aby vankúš zostal priedušný, látka je vodoodpudivá, ale nie vodotesná. V prípade potreby je možné vankúš prať v práčke až na 30 stupňoch. To znamená zlepšenie hygieny, najmä u detí, s domácimi zvieratami alebo pri dojčení.

Nebezpečenstvo „horúcich bodov“ (prehriatych povrchov) a úrazu elektrickým prúdom je úplne eliminované vďaka štruktúre tkaniny s najjemnejšími polymérmi (Smart Fiber Technology), antialergénnym strieborným vláknam a použitiu nízkeho napätia s 30V. Patentovaná inteligentná technológia Maybaum MyHeat poskytuje nový rozmer bezpečnosti – prehriatie vankúša je nemožné! Aj v prípade mechanického poškodenia zostávate v bezpečí.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.