Vonkajší halogénový žiarič Camry CR 7737

Značka: CAMRY

Vonkajší halogénový žiarič Camry CR7737 bol navrhnutý na použitie v krytých altánkoch či na terasách, pričom nie je určený na vnútorné vykurovanie

112,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Vonkajší halogénový žiarič Camry CR 7737

9b11b193-5d47-4eac-ad61-835831ecd6b0

Hlavný popis produktu

Vonkajší halogénový žiarič Camry CR7737 bol navrhnutý na použitie v krytých altánkoch či na terasách, pričom nie je určený na vnútorné vykurovanie. Jednoduchá montáž, všetok potrebný montážny materiál je súčasťou balenia. Ohrievač je vybavený 2 stupňami ohrevu 1 000 W, 2 000 W a dvoma kremennými ohrievačmi, ktoré efektívne ohrejú až 14 m2. Pre pohodlie užívateľov je zariadenie vybavené 3-stupňovým nastavením uhla sklonu hlavy a nastavením výšky v rozsahu 157-202 cm. Krytie IP24 je odolné voči striekajúcej vode. Ťažká základňa účinne stabilizuje konštrukciu, ale ak sa zariadenie prevráti, automaticky sa vypne vďaka zabudovanému bezpečnostnému spínaču. Estetické spracovanie, jednoduché použitie, žiadna hlasná práca, prirodzená teplá farba žiariaceho ohrievača sú hlavnými výhodami produktu.
S nástupom letnej sezóny stále častejšie organizujeme záhradné párty, stretnutia s priateľmi, či iné outdoorové akcie. Bez ohľadu na to, či ide o svadbu, piknik pre rodiny s deťmi, udalosť pre miestnu komunitu alebo narodeninovú oslavu, stojí za to sa zaujímať o stojací terasový ohrievač Camry CR7737 - produkt, vďaka na ktorú zvýšite komfort pobytu na čerstvom vzduchu aj večer, neskoro v noci alebo aj počas chladnejších mesiacov.

Charakteristika a technické údaje:
Terasový ohrievač
Kovová základňa
Kremenné vykurovacie telesá
Životnosť vykurovacieho telesa 2 000 hodín
Náhradné vykurovacie teleso možné dokúpiť - GL7734.1
2 nastavenia výkonu: 1000W, 2000W
Jednoduchá montáž
Bezpečnostný spínač v prípade pádu
Vykurovacia plocha až cca 14m2
Nastaviteľná výška 157-202 cm
3-stupňové vertikálne nastavenie hlavy
Stabilný, ťažký, okrúhly podstavec (priemer 46 cm)
Gumové nožičky
Napájanie: 220-240 V, 50 Hz
Výkon: 1800-2000 W
Stupeň krytia: IP24
Rozmery produktu: 202 x 50 x 19 cm
Hmotnosť: 10,6 kg

Terasový ohrievač zabezpečí, že si môžeme leto užívať dlhšie a tráviť viac času vonku alebo na záhrade, bez strachu, že by nám bola zima. Je to cenný doplnok večierkov na krytej terase alebo balkóne a akcií organizovaných pod stanom. Napriek svojej praktickej funkcii je ohrievač aj estetickým doplnkom. Kovový povrch a elegantný dizajn nebudú zasahovať do žiadneho usporiadania interiéru. Použitie výrobku je bezpečné, pretože má bezpečnostný vypínač pre prípad pádu. Stabilná, ťažká a okrúhla základňa a gumové nožičky navyše chránia pred týmto typom hrozby. Ďalšou výhodou je, že ho môžete používať až do neskorej jesene a v prípade stanov ešte dlhšie.

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.