Vonkajší halogénový žiarič Bimar HR 313

Značka: BIMAR

Stropný halogénový ohrievač Bimar HR313 na vonkajšie použitie aj mimo uzavretých priestorov, je ideálny na okamžité vykurovanie

199,99

O produkte: Vonkajší halogénový žiarič Bimar HR 313

24c77f91-dc6e-4f35-af1b-98c5b755a745

Hlavný popis produktu

Stropný halogénový ohrievač Bimar HR313 na vonkajšie použitie aj mimo uzavretých priestorov, je ideálny na okamžité vykurovanie. Nastaviteľný výkon v troch stupňoch až do 1500W zmení vaše posedenie na príjemne teplú záležitosť aj počas chladnejších mesiacov. Ohrievač ponúka komfortné ovládanie pomocou diaľkového ovládania, LED svetlo a je vybavený stupňom krytia IP34. Vychutnávať posedenie na čerstvom vzduchu bude opäť príjemne teplou záležitosťou!

Charakteristika a technické údaje:
Na vonkajšie použitie aj mimo uzavretých priestorov, vhodné na okamžitý ohrev
Hliníkové telo, oceľová ochranná mriežka
Halogénové žiariče 1000W a 500W
Prepínač 0/I.
Nastaviteľný výkon 0/500/1000/1500W
LED svetlo
Diaľkové ovládanie na výber výkonu a osvetlenia
Podpera s kovovou retiazkou
Napájací kábel
Stupeň krytia IP34 (2,5 mm pevné cudzie predmety a postriekanie vodou)
Hmotnosť: 2,25 kg
Rozmery produktu: 510x290x510 mm

Infračervené žiarenie ohrievačov Bimar pozostáva z magnetických vĺn na frekvencii, ktorá je voľným okom neviditeľná, ale ktorú cítime ako teplo priamo na pokožke.
Frekvencia vĺn vyžarovaných uhlíkom a špeciálnymi halogénovými vyhrievacími článkami umožňuje našej pokožke pomocou kremenného prvku alebo obyčajnej halogénovej žiarovky absorbovať viac ako 4 -krát viac tepla ako u iných ohrievačov. Množstvo tepla vnímaného používateľom je teda v skutočnosti 4 -krát väčšie ako pri bežnom ohrievači.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.