Vonkajší halogénový žiarič Bimar HR 311

Značka: BIMAR

Vonkajší halogénový žiarič Bimar HR311 na vonkajšie použitie mimo uzavretých priestorov, je ideálny na okamžité vykurovanie

359,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Vonkajší halogénový žiarič Bimar HR 311

98ec2a71-ffd0-472d-853b-432b597a1365

Hlavný popis produktu

Vonkajší halogénový žiarič Bimar HR311 na vonkajšie použitie mimo uzavretých priestorov, je ideálny na okamžité vykurovanie. Nastaviteľný výkon v troch stupňoch až do 2000W zmení vaše posedenie na príjemne teplú záležitosť aj počas chladnejších mesiacov. Ohrievač ponúka jednoduché ovládanie pomocou ťahacieho spínača, má nastaviteľný sklon a je vybavený stupňom krytia IP24. Vychutnávať posedenie na čerstvom vzduchu bude opäť príjemne teplou záležitosťou!

Charakteristika a technické údaje:
Na vonkajšie použitie mimo uzavretých priestorov
Priame sálavé vykurovacie teleso z hliníka s nastaviteľným sklonom nahor a nadol
Kovová podpera, základňa so vstupom elektrického kábla a kotevnými prírubami
2 halogénové žiarovky s nízkym svetelným výkonom, 800 W a 1 200 W
Ťahací spínač: 0 / Eko (800W) / Komfort (1200W) / Rýchly (2000W)
Ochrana proti prevráteniu
Stupeň krytia IP24
Napájanie: 220/240 V, 50 Hz
Max. príkon: 2000 W
Hmotnosť: 15,95 kg
Rozmery produktu: 470x2470x880 mm

Infračervené žiarenie ohrievačov Bimar pozostáva z magnetických vĺn na frekvencii, ktorá je voľným okom neviditeľná, ale ktorú cítime ako teplo priamo na pokožke.
Frekvencia vĺn vyžarovaných uhlíkom a špeciálnymi halogénovými vyhrievacími článkami umožňuje našej pokožke pomocou kremenného prvku alebo obyčajnej halogénovej žiarovky absorbovať viac ako 4 -krát viac tepla ako u iných ohrievačov. Množstvo tepla vnímaného používateľom je teda v skutočnosti 4 -krát väčšie ako pri bežnom ohrievači.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.