Vitammy Smils Sonická Zubná Kefka S Program Na Čistenie Ortodontických Aparátov, Šedá

1×2 ks, elektrická zubná kefka

Značka: VITAMMY

Sonická zubná kefka SMILS je riešením pre mladých a dynamických ľudí, ktorým záleží na snehobielych a zdravých zuboch.

50,99
Doprava zadarmo

O produkte: Vitammy Smils Sonická Zubná Kefka S Program Na Čistenie Ortodontických Aparátov, Šedá 1×2 ks, elektrická zubná kefka

X65385

Hlavný popis produktu

VITAMMY SMILS - Poňaté vo vašom štýle. SMILS nie je len retro-futuristický vzhľad, ale aj 5 inovatívnych programov čistenia zubov, vrátane inovatívnych sekvenčných programov a dlho očakávaného programu pre pohodlné čistenie ortodontických aparátov a retenčných dlah. Riešenie pre mladých a dynamických ľudí. Sonická zubná kefka SMILS je riešením pre mladých a dynamických ľudí, ktorým záleží na snehobielych a zdravých zuboch.

Medzi ostatnými sonickými kefkami SMILS vynikajú tieto:

-Možnosť sekvenčných programov, ktoré sa automaticky menia počas čistenia.

-Program, ktorý sa stará o čistotu a hygienu ortodontických aparátov a retenčných dlah.

-Veľká stabilná základňa s USB nabíjacou základňou pre pohodlné uloženie a bezpečné uloženie zubnej kefky.

-Funkcia kontroly tlaku, ktorá vás upozorní, ak je tlak zubnej kefky na zubnú sklovinu príliš silný, zobrazením červeného svetla na základni.

-Postupne odfarbené vlákna hlavice naznačujúce stupeň opotrebovania a potrebu výmeny hlavice. Veľké tlačidlo pre jednoduché ovládanie. Inovatívne programy čistenia zubov. Tým, že sme unikli typickým funkciám „bežných“ zubných kefiek, dali sme našim pracovným programom nový význam a úlohy.

SMILS má až 5 jedinečných stratégií čistenia zubov:

• DOBRÉ RÁNO 2 minúty na prebudenie. Stále viac a viac vibrácií. Program pozostáva zo 4 cyklov po 30 sekúnd. Zubná kefka vykoná 64 000 pohybov za minútu.

• DOBRÚ NOC dlhší, upokojujúci program. Program s menšími vibráciami 6 × 30 sekúnd 62 000 pohybov / min.

• POPOLUŠKA 1 minútové rýchle osvieženie. Využijete, keď potrebujete rýchlo odísť a nemáte veľa času na dôkladnú zubnú hygienu, alebo jednoducho potrebujete osviežiť svoj dych. Šikovný program! 4 × 15 sekúnd 62 000 pohybov / min.

• APARÁTY jednoduché čistenie zubných aparátov. Inovatívny a jedinečný program na sonické čistenie ortodontických aparátov a retenčných dlah 1 minúta 82 000 pohybov/min. bez prestávok.

• BIELENIE 2 minúty bezpečného bielenia. Program bezpečného bielenia zubov ukončené masážou 2 × 30 sekúnd 82 000 pohybov/min. + 1 minúta pulznej masáže 62 000 pohybov / min. Chcete jednoducho meniť programy počas chodu kefky?

Stlačte tlačidlo I / O a prevádzkový režim sa zmení v nasledujúcom poradí:

DOBRÉ RÁNO -> DOBRÚ NOC -> POPOLUŠKA -> APARÁTY -> BIELENIE. Kefka si zapamätá zvolený režim a odtiaľ spustí ďalšie umývanie. Veľká nabíjacia základňa vždy po ruke. Veľká stabilná základňa s USB nabíjacou základňou, ktorá zaisťuje pohodlné skladovanie a bezpečné uloženie zubnej kefky. Perfektný tlak kefky. Funkcia kontroly tlaku vás upozorní, ak je tlak zubnej kefky na zubnú sklovinu príliš silný, tým, že zobrazí červené svetlo na základni. Kedy vymeniť hlavu kefky? Postupné odfarbenie vlákien hlavy kefky naznačujúce stupeň opotrebovania a potrebu výmeny hlavy. Čistite si zuby, aj keď ste ešte neotvorili oči. Veľké silikónové tlačidlo uľahčuje používanie. Dokonca aj v sprche môžete ľahko zmeniť režim čistenia.

Balenie obsahuje:

Zubnú kefku SMILS by VITAMMY 2 náhradné hlavice kefky USB nabíjaciu základňu Návod


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.