Vitammy Smile Minimini+ Detská Sonická Zubná Kefka, Delfín Finek, Od 3 Rokov

1×1 ks, detská elektrická sonická kefka

Značka: VITAMMY
Sonická zubná kefka Smile MiniMini + je perfektným pomocníkom pre prvú, každodennú starostlivosť o ústnu hygienu. Odporúča sa najmä deťom, ktoré ešte nemajú vyvinutú správnu techniku ??čistenia zubov.
12,59
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte: Vitammy Smile Minimini+ Detská Sonická Zubná Kefka, Delfín Finek, Od 3 Rokov 1×1 ks, detská elektrická sonická kefka

X65364

Čas na čistenie zubov - čas na hru!

Kefka vykonáva kmitavé pohyby, čím podporuje proces samočistenia zubov. Je určený pre deti od 3 rokov. Pravidelné používanie sonickej zubnej kefky pomáha osvojiť si správnu ústnu hygienu a zaisťuje zdravé ďasná a zuby už od útleho veku. Je dokázané, že sonické zubné kefky čistia zuby oveľa dôkladnejšie ako bežné manuálne zubné kefky. Sonická zubná kefka pre deti s postavičkami MiniMini + Séria Smile MiniMini + so známymi hrdinami MiniMini + je skvelý spôsob, ako povzbudiť vaše dieťa k pravidelnej ústnej hygiene! Zoznámte sa s vodeodolnými sonickými kefkami od osvedčeného výrobcu v príjemnom prevedení pre deti!

Vyberte si obľúbeného hrdinu svojho dieťaťa:

MiniMini Fish, Pruhed Mouse, Finek Dolphin, Lola Chobotnica. Farebná a veselá. Smile MiniMini + je farebný a veselý nápad, vďaka ktorému bude zubná kefka nielen predmetom každodennej starostlivosti o ústnu dutinu, ale aj skvelou vychytávkou, ktorú teraz deti tak milujú. Sonická kefka vďaka kombinácii technológie sonických pulzácií s mäkkými vláknami poskytuje vynikajúcu kvalitu čistenia a starostlivosť aj o tie najjemnejšie ďasná. Vyberte si zubnú kefku, ktorá robí vášmu dieťaťu radosť a predchádza zubnému kazu už od útleho veku.

Sonická technológia

Mäkké vlákna zaoblenej kefky prenášajú vysokofrekvenčné pulzácie, čím vytvárajú tzv. mikro kmitanie pre efektívne čistenie zubov a ochranu ďasien. Zuby sa dôkladne vyčistia a ďasná sa premasírujú.

Vodotesná a hygienická

Vodotesný plast, z ktorého je sonická zubná kefka vyrobená, je rýchloschnúci, neporézny materiál, a preto veľmi hygienický. Ďalšou výhodou je ochranný uzáver, vďaka ktorému si dieťa môže kefku hygienicky zbaliť do ruksaku a vziať si ju do škôlky či školy.

Doma aj na výlete

Sonická kefka je ľahká a jej rozmery a ochranný kryt umožňujú jednoduchý a bezpečný transport. Kefka je navyše dodávaná s kovovým puzdrom / krabičkou s krásnym, rozprávkovým vzorom, ktorý umožňuje zbaliť kefku a zubnú pastu tak, aby ich dieťa malo stále pri sebe. Kefka je napájaná batériami, dajú sa kedykoľvek vymeniť, či už ste doma alebo na cestách.

Jednoduché použitie

Dizajn kefky umožňuje jednoduchú a nenáročnú aktiváciu kefky pre malé ručičky 3-ročného dieťaťa.

Pozvite rozprávku domov

Ak vaše dieťa rado pozerá rozprávky v spoločnosti MiniMini Rybičky, prekvapte ho a pozvite rozprávkovú postavičku k sebe domov. Rozhodné MiniMini má nápady na všetky príležitosti a dokáže premeniť akúkoľvek činnosť na veselú zábavu.

2 násady

MiniMIni nie je jednorazová zubná kefka. K štandardnej výbave zubných kefiek Smile MiniMini + patria dve mäkké, nedráždivé násady.

Frekvencia kmitania

-normálny režim: 10000-14000VPM

-jemný režim: 8000-12000 VPM

Obsah balenia.

1 x Smile MiniMini + sonická zubná kefka 2 x Smile MiniMini + 2 náhradné násady 1 x AAA batéria; 1 x ochranný kryt na kefku; 1 x kovové puzdro na kefku a pastu; 1 x 2-ročná záruka; 1 x Používateľská príručka.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.