VITAMMY NEXT 1 Ramenný tlakomer s USB napájaním

Značka: VITAMMY

Inteligentný ramenný tlakomer s automatickým nastavením tlaku v manžete a znížením tlaku, aby bolo každé meranie čo najpohodlnejšie. Prístroj automaticky zistí hladinu tlaku, na ktorú by mala byť manžeta nafúknutá.

22,45
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: VITAMMY NEXT 1 Ramenný tlakomer s USB napájaním

df9dbb94-430c-45ea-86cf-b90f2809083f

Hlavný popis produktu

Diagnostické funkcie zvyšujúce spoľahlivosť merania.
-Detekcia nepravidelného srdcového rytmu (vrátane arytmií
-Priemerovanie posledných 3 výsledkov merania
-Interpretácia výsledku merania podľa pokynov WHO
-Menej falošných pozitív, menej stresu a stratený čas.
Kontroluje správne umiestnenie manžety.
Tlakomer je vybavený pokročilou signalizáciou správneho umiestnenia manžety a signalizáciou pohybu počas merania, čo môže mať vplyv na správny výsledok.
Univerzálna manžeta s rozsahom nastavenia  22-40 cm.
Správny výber veľkosti manžety je ďalším faktorom ovplyvňujúcim spoľahlivosť merania. 22-40 cm manžeta je ideálna pre väčšinu používateľov.
Veľká obrazovka.
Veľká a ľahko čitateľná obrazovka je vhodná pre ľudí všetkých vekových skupín.
Praktický, ekologický a univerzálny.
Vďaka možnosti napájania cez USB šetríte prostredie a správate sa ekologicky, čím aktívne chránite životné prostredie. Určite už máte nabíjačku s konektorom micro USB.
Veľa priestoru na spoločnú starostlivosť o zdravie.
2 pamäťové stopy so 120 výsledkami pre dvoch používateľov.
Certifikovaný prístroj - spokojnosť vášho lekára.
Next (1, 3, 5, 6, 7) je certifikovaná zdravotnícka pomôcka s certifikátom CE (certifikát zhody) vydaným autorizovaným notifikovaným orgánom EÚ: TÜV SÜD PRODUCT SERVICE GMBH RIDLERSTR 65, D-80339 MÜNCHEN, NEMECKO.
Žiadne pochybnosti o presnom meraní.
Budete v duševnej pohode a istote pri používaní tlakomeru, ktorý spĺňa množstvo požiadaviek týkajúcich sa spoľahlivosti merania (klinické testy), odolnosti proti elektromagnetickému rušeniu, bezpečného použitia produktu atď.
Vitammy NEXT séria tlakomerov.
Vyberte si svoj nový, dokonale padnúci tlakomer z najkompletnejšej série VITAMMY NEXT.
Vitammy Next 1.
Elektronický ramenný tlakomer, ktorý bude užitočný v každej domácnosti. Vitammy Next 1 má množstvo užitočných funkcií, ktoré vám pomôžu presne zmerať tlak doma, bez potreby návštevy ordinácie. Možnosť kontrolovať krvný tlak každý deň uľahčuje starostlivosť o seba v každom veku.  Tlak sa meria pomocou oscilometrickej metódy, ktorá skúma zmeny tlaku spôsobené nafúknutou manžetou. Pri meraní je veľmi dôležité správne založiť manžetu, čo je oveľa jednoduchšie pri použití Vitammy Next 1 s detekciou polohy manžety. Tlakomer NEXT 1 detekuje arytmie a uľahčuje interpretáciou výsledkov u ľudí s chorobami. Pamäť tlakomera a jasný čitateľný displej robia z merania každodenný zvyk a nie drinu.
Sada obsahuje:
-tlakomer,
-manžetu / meraciu manžetu,
-úložné puzdro,
-4 batérie AAA,
-manuál so zárukou.
Toto zariadenie bolo vyrobené v súlade s európskymi normami: EN1060-1; EN1060-3; IEC 80601-2-30; ISO 81060-1; IEC60601-1-11; IEC60601 1; Elektromagnetická kompatibilita: Toto zariadenie vyhovuje medzinárodnému štandardu IEC60601-1-2.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.