VITAMMY MIST terapeutický parný zvlhčovač

1×1 ks, perný zvlhčovač

Značka: VITAMMY

Terapeutický parný zvlhčovač Vitammy Mist. Pomáha udržiavať prirodzenú ochrannú funkciu nosnej sliznice a dýchacích ciest. Patentovaný dizajn umožňuje ľahkú prevádzku a demontáž a zvlhčovač je veľmi tichý. Špeciálny kontajner na esenciálne oleje. Dlhá doba prevádzky až 7 hodín. Vhodný pre miestnosti 8 - 30 m2.

53,59
Doprava zadarmo

O produkte: VITAMMY MIST terapeutický parný zvlhčovač 1×1 ks, perný zvlhčovač

X55003

Hlavný popis produktu

Chráni nosovú sliznicu a dýchacie cesty. Terapeutický zvlhčovač VITAMMY MIST vytvára čistú, horúcu paru. Pomáha udržiavať prirodzenú ochrannú funkciu nosnej sliznice a dýchacích ciest.Patentovaný dizajn umožňuje ľahkú prevádzku a demontáž a zvlhčovač je veľmi tichý. Vďaka špeciálnemu kontajneru na vonné látky je možné do neho pridať aromatické prísady určené na aromaterapiu. Ideálny pre domáce použitie, dlhá doba prevádzky. Odporúčaný predovšetkým pre izby s rozlohou 8 - 30 m2: spálňa, detská izba.

Zvlhčovač sa vyznačuje dlhou dobou prevádzky až 7 hodín po úplnom naplnení zásobníka na vodu. Produkt spĺňa všetky požiadavky a ustanovenia európskej smernice 2004/108 / ES (elektromagnetická kompatibilita) a 2006/95 / ES (elektrická bezpečnosť). Kedy používať - odporúčanie. Počas vykurovacej sezóny udržuje dostatočnú vlhkosť. Udržuje zvýšenú vlhkosť vzduchu počas infekcií (kašeľ, výtok z nosa) a zodpovedajúcu vlhkosť vzduchu počas zvýšeného rizika astmatických záchvatov. Podporuje správnu hydratáciu nosovej sliznice a dýchacích ciest. Odporúčané pre: sezónne infekcie, katar, kašeľ, pri suchej sliznici, astme, syndróme suchého oka.

Ostatné údaje:

-Rozmery: 25,6 x 25,3 x 23,8 cm.

-Hmotnosť zariadenia: 1,4 kg.

-Vyrobený v Taliansku.

-Záruka 2 roky.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.