VITAMMY FLASH HTD8816C, Bezkontaktný teplomer s technológiou obojsmerného merania

1×1 ks, bezkontaktný teplomer

Značka: VITAMMY
4.0

Ideálny pre profesionálne a pandemické aplikácie (Covid 19). Moderný dizajn a pokročilé bezkontaktné meranie to je inovatívny bezkontaktný teplomer Vitammy Flasch. Najnovšia technológia merania pozostáva z 2 meracích metód, dizajnérskej úpravy a rady užitočných funkcií.

22,79
Maximálny povolený počet: 1 ks
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: VITAMMY FLASH HTD8816C, Bezkontaktný teplomer s technológiou obojsmerného merania 1×1 ks, bezkontaktný teplomer

X55219

Hlavný popis produktu

Široká škála aplikácií. Ideálny pre profesionálne a pandemické aplikácie (COVID19), ktoré výrazne uľahčujú a urýchľujú intenzívne merania.

Vlastnosti teplomera:

-ergonomický tvar pištole

-ľahko použiteľná spúšť

-okamžitá akcia

-certifikovaná zdravotnícka pomôcka

-rýchla interpretácia výsledku

Nameraná teplota zvýraznená farebným podsvietením:

zelená - normálna teplota

žltá - zvýšená

červená - horúčka

Rýchly, praktický a nenahraditeľný v domácnosti. Perfektný na monitorovanie horúčky u detí, nenahraditeľný doma, napríklad pri príprave jedál a kúpaní. Inovatívne meranie dvoma spôsobmi. VITAMMY FLASH je teplomer najnovšej generácie ponúkajúci 2 postupy merania. Okamžité bodové meranie jediným stlačením spúšte - keď má prioritu rýchlosť a rozšírené meranie so zvýšenou presnosťou (rozšírené skenovanie čela) - po stlačení a podržaní spúšte predĺži čas merania a naopak zníži vplyv lokálnych podmienok - keď chcete mať istotu. Dôležité funkcie teplomera.

Pamäť 50 meraní pomáha sledovať priebeh infekcie. Alarm horúčky a interpretácia výsledku merania pomocou farieb podsvietenia sú funkcie, ktoré podporujú úlohu rodiča. Merajte teplotu aj v noci bez obáv z prebudenia dieťaťa. V tichom režime môžete merať teplotu v noci alebo keď dieťa spí bez toho, aby ste ho zobudili.

Meracia vzdialenosť - 1 až 5cm.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.