Vitammy Air + Pa600 Čistička Vzduchu S Plazmovým Generátorom

1×1 ks, čistička vzduchu

Značka: VITAMMY

Čistička VITAMMY AIR sa používa na zlepšenie kvality vzduchu. Efektívne si poradia so smogom a inými plynnými znečisťujúcimi látkami vznikajúcimi v životnom prostredí a v dôsledku ľudskej činnosti. Čistička vzduchu VITAMMY AIR čistí a ionizuje pomocou plazmového generátora.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
76,99
Doprava zadarmo

O produkte: Vitammy Air + Pa600 Čistička Vzduchu S Plazmovým Generátorom 1×1 ks, čistička vzduchu

X65383

Hlavný popis produktu

Vitammy Air + s ionizáciou a plazmovým generátorom. Čistý, zdravý vzduch ako v lese, bez škodlivín a mikróbov, ktoré dýchate vo svojom okolí. Čistička sa vďaka svojej účinnosti a malým rozmerom skvele hodí do menších bytov. Vitammy Air + má uhlíkový filter, ktorý odstraňuje pachy, prchavé organické zlúčeniny a cigaretový dym. Ionizuje vzduch, aby sa vám dýchalo zdravšie a prirodzenejšie.

Čistička vzduchu Vitammy Air + zaberá malý priestor

Aby sme vyhoveli potrebám užívateľov, ktorí hľadajú produkty za nižšie ceny, žijúcich v malých bytoch, pripravili sme malú, ale účinnú čističku vzduchu Vitammy Air+. Skvele sa bude hodiť napríklad do spálne alebo detskej izby. Špeciálne vyvinutá pre priestory od 15 do 30 m2. Malá kompaktná čistička s ionizáciou si nájde miesto aj v malom byte. Štíhle telo s hmotnosťou len 1,4 kg s rozmermi 12,5 x 25 x 33 cm umožňuje odložiť ju do skrinky, keď sa nepoužíva. Odstraňuje až 99,97 % baktérií, roztočov a plesní. Čističky VITAMMY AIR sa používajú na zlepšenie kvality vzduchu.

Na účel zlepšenia vzduchu používajú tieto produkty filter HEPA1. HEPA filter E11 v kombinácii s aktívnym uhlím, ktorý znižuje výskyt škodlivín ako je prach, cigaretový dym, pachy, spóry a baktérie, peľ a zvyšky roztočov. Filter HEPA 1 je schopný zachytiť 99,97 % kontaminujúcich častíc väčších ako 0,3 µm. Filter s aktívnym uhlím eliminuje nepríjemné pachy a cigaretový dym. Čistenie a ionizácia plazmovým generátorom. Plazmový generátor vyžaruje do okolia POZITÍVNE a NEGATÍVNE IÓNY, tieto častice sa s časticami znečisťujúcich látok nielen spájajú, ale v podstate ich pohlcujú a ničia, čím sa mení ich chemická štruktúra.

Prítomnosť plazmy vo vzduchu navyše vyvoláva pocit „sviežosti“, rovnako ako v prírode, v lesoch atď. Čistička vzduchu Vitammy Air + sa ľahko používa. Vitammy Air + má 2 rýchlosti, vďaka čomu je jednoduché navzájom prispôsobiť jej chod. Ľahko sa používa, stačí ju vybrať z krabice a je pripravená na spustenie. Odnímateľný filter čističky sa ľahko mení.

Čistička je vyrobená v Taliansku.

Zdravý, čistý vzduch od Vitammy Mist, Cloud, Air a Air +. Zdravý, čistý, správne zvlhčený vzduch bez škodlivín a mikroorganizmov. Vzduch, ktorý dýchate vo svojom okolí, ako pri vodopáde alebo v čarovnom lese. Séria inovatívnych čističiek vzduchu a parných zvlhčovačov špeciálne vyvinutých pre spálne, detské izby, obývačky 15 - 30 m2, kancelárie, kancelárske priestory a osobné priestory. Extrémne jednoduché použitie, bezproblémové, inovatívne a jednoznačne prospešné.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.