Vitamín D3 + K2 Konopný Bylinný Extrakt 30ml

1×30 ml

Bylinný extrakt "VITAMÍN D3 + K2" je doplnok stravy s vitamínom D a K v konopnom oleji.
Na sklade v eshope
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
18,99
Doprava zadarmo

O produkte

X57059

Bylinný extrakt "VITAMÍN D3 + K2" je doplnok stravy s vitamínom D a K v konopnom oleji. Denná dávka obsahuje: 50 μg vitamínu D3 (2000 IU - 1000 % RWS *) a 75 μg vitamínu K2 (100 % RWS *). Lanolín je prírodný vosk nachádzajúci sa v ovčej vlne, ktorý chráni ovce a ich rúno pred navlhnutím a meniacim sa počasím. Lanolín je tiež cenným prírodným zdrojom vitamínu D3.

Vitamín D podporuje funkcie imunitného systému, normálne vstrebávanie vápnika a fosforu a pomáha udržiavať normálnu hladinu vápnika v krvi. Pomáha udržiavať zdravé kosti a zuby a podporuje správnu funkciu svalov. Natto sú sójové bôby, ktoré prešli prirodzenými fermentačnými procesmi. Je to vysoko cenená ingrediencia v japonskej kuchyni a prírodný zdroj vitamínu K2.

Vitamín K pomáha udržiavať zdravé kosti a prispieva k správnej zrážanlivosti krvi.Konopný olej má vysoký obsah omega-3 esenciálnych mastných kyselín, ako aj omega-6 a omega-9. V produkte nájdete iba 100% ingrediencie z prírodných zdrojov. Zloženie: Konopný olej, menachinón-7 (vitamín K2 získaný z natto), cholekalciferol (vitamín D3 získaný z lanolínu), antioxidant: extrakt z rozmarínu.

Nutričné hodnoty: Denná dávka:3 stlačenia pumpy Vitamín K2 75ug Vitamín D3 (2000 IU) 50ug Vlákninový olej z konopných semien 0,26g Omega-3 kyseliny 50mg

Použitie: Odporúčaná denná dávka potrebná na dosiahnutie priaznivého účinku. Dospelí - 3 stlačenia pumpy raz denne najlepšie s jedlom. Dá sa použiť priamo orálne, ale aj ako prídavok do šalátov, šejkov či kaší. Pred použitím dobre pretrepte. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Upozornenie: Výživový doplnok nemožno užívať ako náhradu pestrej stravy a zdravého životného štýlu. 

Skladovanie: Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste, mimo dosahu malých detí.

Balenie: 30 ml


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.