VIROSTOP Pastilky - lesné ovocie

1×20 ks, výživový doplnok na hrdlo, hltan a hlasivky

Značka: VIROSTOP
Produktový rad: Pastilky

Patentovaný extrakt piatich bylinných zložiek pokrýva sliznicu ústnej dutiny ochranným filmom. Citrusové bioflavonoidy majú upokojujúce a príjemné účinky na hrdlo, hltan a hlasivky.

4,69 ušetríte 0,80 €

Pôvodná cena 5,49 €, zľava 15%

Najnižšia cena pred zľavou: 5.49 €
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: VIROSTOP Pastilky - lesné ovocie 1×20 ks, výživový doplnok na hrdlo, hltan a hlasivky

X015509

 • VÝŽIVOVÝ DOPLNOK z patentovaného extraktu piatich bylinných zložiek.
 • Pokrývajú sliznice ústnej dutiny ochranným filmom z koncentrovaného extraktu Cistusu krétskeho.
 • Šalvia lekárska a echinacea purpurová podporujú normálnu funkciu dýchacieho systému a napomáhajú k prirodzenej obranyschopnosti.
 • Citrusové bioflavonoidy majú upokojujúce a príjemné účinky na hrdlo, hltan a hlasivky.

Použitie:

 • Pastilky majú celkové blahodárne účinky na horné dýchacie cesty v oblasti hrdla.
 • Pastilky sú určené na cmúľanie.
 • Na vytvorenie ochranného filmu v ústnej dutine nechajte pastilku pomaly rozpustiť v ústach, nehryzte ju ani neprehĺtajte.
 • Vhodné aj pre diabetikov, obsahujú umelé sladidlá.
 • Môžete ich používať dlhodobo.

Upozornenia:

 • Nie sú vhodné pre deti do 3 rokoch, tehotné a dojčiace ženy.
 • Pre staršie deti nad 3 roky sú vhodné v prípade, že vedia cmúľať a užívajú pastilky pod dozorom dospelého.
 • Neužívajte ako náhradu pestrej rozmanitej stravy.
 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Ako VIROSTOP Pastilky účinkujú?

 

VIROSTOP je patentovanou kombináciou výťažkov z piatich rastlín, ktorých obsahové látky si svoje účinky vzájomne dopĺňajú a podporujú. Časť z nich patrí do skupiny polyfenolov a bioflavonoidov. Tieto látky dokážu mechanicky blokovať väzbové miesta vírusov, čím im znemožňujú vyvolať infekciu horných dýchacích ciest.

Antioxidačne pôsobiace látky lokálne zmierňujú prebiehajúcu zápalovú reakciu akútnej infekcie. Vďaka tomu prispievajú k zmierneniu príznakov. Vytvorený ochranný film pôsobí priaznivo na obnovu prirodzených funkcií slizníc.

Ako funguje

 

Sliznica dýchacích ciest funguje ako prirodzená bariéra pred vstupom vírusov a baktérií do buniek nášho tela. Jej bunky si na svojom povrchu sami vytvárajú tenkú vrstvu z mukopolysacharidov, v ktorej sa nachádzajú aj mnohé obranné látky a imunitné bunky. Ak je však útočiacich vírusov a baktérií naraz veľa, svoje možnosti vyčerpá a patogénom sa môže podariť spôsobiť infekciu.

Roztok produktov VIROSTOP prispieva k našej prirodzenej obranyschopnosti tak, že na povrch slizníc horných dýchacích ciest dodáva zmes účinných látok z rastlín. Tie napomáhajú neutralizovať vírusy, blokovať ich väzbové miesta a zabrániť im tak preniknúť k bunkám, ktoré by mohli inak infikovať.

Pri už prebiehajúcej infekcii dokážu tieto látky znemožniť namnoženým vírusom napadnúť ďalšie okolité bunky. Prispievajú k spomaleniu šírenia infekcie a tak pomáhajú obnoviť funkcie slizníc dýchacích ciest.

Práve z tohto dôvodu začnite s užívaním VIROSTOP už pri prvých príznakoch ochorenia, ako aj preventívne, pokiaľ sa pohybujete v prostredí so zvýšeným rizikom nákazy.

Kedy je účinné siahnuť po VIROSTOPE?

 

Vírusy a baktérie na nás číhajú všade. Ak sme v prostredí so zvýšeným rizikom nákazy, ochorel niekto z našej domácnosti, školského alebo pracovného kolektívu, alebo už sami začíname bojovať s virózou, môžeme pomôcť našej slizničnej imunite pomocou roztoku VIROSTOP.

Vďaka jeho ochrannému filmu na slizniciach horných dýchacích ciest prispejeme k prevencii, ochrane a zmierneniu príznakov chrípky a prechladnutia.

Ako užívať VIROSTOP počas prechladnutia?

 

Vírusy sú špecifické infekčné jednotky, ktoré nedokážu existovať a množiť sa bez napadnutia buniek hostiteľa. Keď vírus vnikne do vnútra našej bunky, preprogramuje ju a donúti ju vytvárať svoje kópie. Po krátkom čase takáto bunka zanikne a novovzniknuté vírusy sa opäť dostanú von medzi ďalšie, zatiaľ zdravé bunky.

Ak týmto novo vzniknutým vírusom nezabránime preniknúť do ďalšej bunky, kolobeh sa opakuje, až kým náš imunitný systém nad nimi nevyhrá.

S aplikáciou VIROSTOP preto začnite hneď, ako máte podozrenie, že na vás niečo lezie. Pokračujte s aplikáciou počas celej doby liečby a ešte istý čas po odznení príznakov. Poskytnete vašim slizniciam čas úplne sa zregenerovať a obnoviť svoje obranné funkcie.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.