Vinotéka Camry CR 8068

Značka: CAMRY

Dobré víno by sa malo podávať pri presne definovanej teplote, aby sa jeho chuť úplne extrahovala

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Vinotéka Camry CR 8068

9d6fbf0c-ac1a-4541-bbdb-e2e8f6311341

Hlavný popis produktu

Dobré víno by sa malo podávať pri presne definovanej teplote, aby sa jeho chuť úplne extrahovala. Preto sú hotely, reštaurácie a znalci vždy vybavení chladničkami na víno. Model vinotéky CR8068 bol vyvinutý pre použitie v gastronómii aj v domácnosti - všade tam, kde je dôležitá presná kontrola teploty chladenia vína. Medzi ďalšie výhody chladničky CR8068 patrí okrem jej funkčnosti aj estetický vzhľad a energetická účinnosť.
Takáto profesionálna chladnička na víno bude užitočná na všetkých miestach s atmosférou, kde je dôležitý štýl. Tenký a elegantný dizajn znamená, že zariadenie takmer nie je viditeľné. Malé rozmery: 255x510x610 mm umožnia umiestnenie aj v malej kuchyni. Nízka spotreba energie a energetická trieda A minimalizujú náklady! Elegantný ovládací panel s dotykovými tlačidlami a pohodlné ovládanie teploty navyše uľahčia každodenné používanie chladničky. Nastaviteľný teplotný rozsah je 12-18 ° C. Zariadenie je tiež vybavené svietidlom osvetľujúcim vnútro, ktoré sa dá v prípade potreby vypnúť. Každý gurmán bude potešený tým, ako chutí víno uložené v tejto chladničke!
Milovníci vína sú si vedomí toho, že jeho plnú chuť je možné získať iba vtedy, keď ho podávame pri určitej teplote. Ak si ceníte chuť a vôňu tohto ušľachtilého nápoja a chcete víno skladovať v správnych podmienkach, máme pre vás dokonalé riešenie! Vinotéka CAMRY CR 8068 je zariadenie, ktoré pojme 12 fliaš a umožňuje vám podávať váš obľúbený alkohol pri správnej teplote! Funguje skvele ako súčasť vybavenia hotelovej kuchyne, hostelov, reštaurácií a barov. Ale je ideálna aj pre každú domácnosť!

Charakteristika a technické údaje:
Kapacita 33 l
Profilované police na 12 fliaš vína
Nízka spotreba energie
Energetická trieda A
Tichý (termoelektrický chladiaci prvok)
Elegantný ovládací panel s dotykovými tlačidlami
Nastavenie teploty 12 až 18 ° C
Osvetlenie interiéru, ktoré je možné vypnúť
Vonkajšie rozmery 255x510x610 mm
Výkon: 50W

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.