Village Candle Vonná sviečka v skle - optimisti - Optimizmus, veľká

1×1 ks

Starosť a starostlivosť o záhradu prináša optimizmus a príležitosť k vzniku nového života. Ako kvapky vody padajú na čerstvo zasadenú levanduľu, rastlinky bylín a citrusov, vzduch prelína nádeje a vy trpezlivo očakávate nový život a rast vašich milovaných kvetiniek. Dekoratívne vonná sviečka v sklenenej dze s viečkom a dvoma knôty. Doba horenia až 170 hodín. Hmotnosť Netto 602 g.
Na sklade v eshope
24,99
Doprava zadarmo

O produkte

X56677

Ako zabezpečiť dostatočné plameň sviečky: Hlavnou príčinou malého plamienka je nízka hladina kyslíka vnútri sviečky. Môže sa preto zdať, že sviečka nehorí správne. Uistite sa preto, že vosk sa vždy rozohreje až do okrajov. Vosk nevylievajte a knôty nestrihajte. Pri dodržaní tohto odporúčania po dostatočne dlhú dobu sa hladina kyslíka postupne obnoví a plamienok bude opäť horieť jasne.

Skladujte na tmavom mieste pri teplote do 20 stupňov Pred zapálením odstráňte viečko Pre najlepší efekt a úplné vyhorenie sviečky nechajte vždy voskové jazierko rozpustiť po celom povrchu. Po zapálení nenechávajte bez dozoru. Umiestnite na nehorľavú podložku Zabráňte kontaktu s horľavým materiálom. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Nehaste priklopením viečka Pozor! Nádoba je po zapálení horúca! Vyrobené v USA


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.