Village Candle Vonná sviečka v skle - Here Comes Santa - Santova návšteva, veľká

1×1 ks

Girlandy z borovicových vetvičiek visiace nad krbom, čerstvo dopečené škoricové sušienky chladnúce na plechu, sviatočné dekorácie z detstva, domovy naplnené láskou a veselím - to všetko tvorí vianočnú atmosféru, nepostrádateľnú pri čakaní na Santu. Sviečka s vôňou cédrového dreva, kardamónu, levandule a tisu. Dekoratívna vonná sviečka v sklenenej dóze s viečkom a dvoma knôtmi. Doba horenia až 170 hodín. Hmotnosť Netto 602 g
Na sklade v eshope
24,99
Doprava zadarmo

O produkte

X56662

Ako zabezpečiť dostatočné plameň sviečky: Hlavnou príčinou malého plamienka je nízka hladina kyslíka vnútri sviečky. Môže sa preto zdať, že sviečka nehorí správne. Uistite sa preto, že vosk sa vždy rozohreje až do okrajov. Vosk nevylievajte a knôty nestrihajte. Pri dodržaní tohto odporúčania po dostatočne dlhú dobu sa hladina kyslíka postupne obnoví a plamienok bude opäť horieť jasne. Skladujte na tmavom mieste pri teplote do 20 stupňov.

Pred zapálením odstráňte viečko. Pre najlepší efekt a úplné vyhorenie sviečky nechajte vždy voskové jazierko rozpustiť po celom povrchu. Po zapálení nenechávajte bez dozoru. Umiestnite na nehorľavú podložku.

Zabráňte kontaktu s horľavým materiálom. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat Nehaste priklopením viečka.

Pozor! Nádoba je po zapálení horúca!

Vyrobené v USA.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.