Village Candle Vonná sviečka v skle - Frosted Lavender - Ľadová levanduľa, veľká

1×1 ks

Žiarivé stonky fialovej levandule sa prebúdzajú a oklepávajú zo seba posledné ľadové kryštáliky jarných mrazíkov. Táto sviečka vonia tóny levandule, eukalyptu, vetiveru a zimného mošusu pre tú najpríjemnejšiu drevnatú a bylinnú arómu, ktorá dokonale upokojuje namáhanú mysel. Dekoratívna vonná sviečka v sklenenej dóze s viečkom a dvoma knôtmi. Doba horenia až 170 hodín. Hmotnosť Netto 602 g.
Na sklade v eshope
21,39 ušetríte 3,60 €

Pôvodná cena 24,99 € , zľava 14%

Doprava zadarmo

O produkte

X56683

Ako zabezpečiť dostatočné plameň sviečky: Hlavnou príčinou malého plamienka je nízka hladina kyslíka vnútri sviečky. Môže sa preto zdať, že sviečka nehorí správne. Uistite sa preto, že vosk sa vždy rozohreje až do okrajov. Vosk nevylievajte a knôty nestrihajte. Pri dodržaní tohto odporúčania po dostatočne dlhú dobu sa hladina kyslíka postupne obnoví a plamienok bude opäť horieť jasne.

Skladujte na tmavom mieste pri teplote do 20 stupňov Pred zapálením odstráňte viečko Pre najlepší efekt a úplné vyhorenie sviečky nechajte vždy voskové jazierko rozpustiť po celom povrchu. Po zapálení nenechávajte bez dozoru.

Umiestnite na nehorľavú podložku. Zabráňte kontaktu s horľavým materiálom Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat Nehaste priklopením viečka Pozor! Nádoba je po zapálení horúca! Vyrobené v USA.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.