Vileda TURBO 3v1 "Poškodený obal"

1×1 ks, mop s vedrom, produkt s poškodeným obalom

Značka: VILEDA

Krabica obsahuje Vileda TURBO 3v1 strapcový mop a vedro so šliapacím pedálom. Strapcový rotačný mop z mikrovlákna rýchlo a efektívne vyčistí vašu podlahu. Produkt s poškodeným obalom.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

30,50
Ušetríte 10%

Pôvodná cena:  33,89 €  ·  zľava 3,39 €

Doprava zadarmo

O produkte: Vileda TURBO 3v1 "Poškodený obal" 1×1 ks, mop s vedrom, produkt s poškodeným obalom

Q00398

Hlavný popis produktu

Krabica obsahuje Vileda TURBO 3v1 strapcový mop a vedro so šliapacím pedálom Mop Strapcový rotačný mop z mikrovlákna rýchlo a efektívne vyčistí vašu podlahu.

Jedinečný umývací návlek kombinuje tri druhy strapcov: biele strapce: 100% Microfibre pre ľahké upratovanie každodennej špiny so skvelou absorpčnou schopnosťou, červené a šedé strapce: vyrobené zo špeciálneho abrazívneho materiálu, ktorý nepoškriabe podlahu, fialové strapce pomáhajú lepšie zachytávať vlasy a dlhšie nečistoty + pomáhajú odstraňovať lepšie odolné nečistoty z povrchov. Kombinácia troch druhov strapcov umožňuje lepšie vyčistiť a odstrániť aj tú najodolnejšiu špinu.

Tento mop má navyše dodatočnú umývaciu plochu na spodnej časti mopu (nie len strapce okolo hlavice). Mop Vileda Turbo 3v1 má až o 40% väčšiu čistiacu silu a účinnosť pri odstránení odolných nečistôt v porovnaní s mopom Turbo zo 100% z mikrovlákien. Kvalitná trojdielna teleskopická tyč s voliteľnou dĺžkou (max. dĺžka tyče 125 cm) pre pohodlnejšie upratovanie.

Vhodný na všetky typy tvrdých podláh. Odstráni viac ako 99% baktérií len pomocou vody. Tenké mikrovlákna fyzicky perfektne priľnú k povrchu podlahy, kde zachytia nečistoty a viac ako 99% baktérií a odstránia ich preč bez nutnosti použitia chemikálií. (Odstraňuje baktérie E.coli, zlatého stafylokoka a bovinný koronavírus z drevených podláh a keramických dlaždíc, testované externým laboratóriom).

Vedro Ľahké vedro: na lepšie prenášanie v domácnosti. Čelný otvor: pre pohodlnejšie a intuitívne vyprázdnenie vedra. Vďaka pedálu nie je potreba námahy pri žmýkaní, trojuholníkový tvar vám zaistí ľahké upratovanie v rohoch

Rozmery vedra (š × v × h): 47,5 × 26,5 × 27,5 cm.

Váha prázdneho vedra: 1,4 kg.

Upozornenie: Na tento produkt sa vzťahuje 12 mesačná záruka. Produkt s poškodeným obalom.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.