Vicks Vh1800eu, Prenosný Bezvodý Difuzér Na Dopĺňanie Vôní

1×1 ks, prenosný elektrický osviežovač vzduchu

Značka: VICKS

Difuzér uvoľňuje upokojujúce a aromatické výpary, čím uľahčuje dýchanie, čo je ideálne pre zlepšenie pohodlia dýchania počas noci a zmiernenie prvých príznakov prechladnutia, ako je nádcha alebo upchatý nos.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
14,89
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Vicks Vh1800eu, Prenosný Bezvodý Difuzér Na Dopĺňanie Vôní 1×1 ks, prenosný elektrický osviežovač vzduchu

X65343

Hlavný popis produktu

Komfort pri dýchaní. Bezvodý difuzér jemne zahrieva vône VapoPad nasiaknuté esenciálnymi olejmi, čím aktivuje a uvoľňuje upokojujúce výpary v miestnosti, zlepšuje komfort a kvalitu vdychovaného vzduchu a zaisťuje pocit ľahkého dýchania. Zariadenie napájané cez USB je ľahké a ideálne na cestovanie. Jeho tichá prevádzka s jemným nočným osvetlením zaisťuje plnú funkčnosť aj počas spánku. Výhody bezvodého difúzora. Prenosné USB zariadenie. Ľahký, ideálny na cesty.

Všestranné využitie

- ideálny do spálne alebo kancelárie. Uľahčuje dýchanie. Uľahčuje dýchanie počas noci vďaka upokojujúcej a aromatickej pare, ktorá tlmí príznaky prechladnutia. Jednoduché a rýchle použitie. Difúzer je pripravený na použitie po 5 minútach. Má jemné nočné podsvietenie s tlačidlom zapnutia / vypnutia. Ako vám vyhovuje. Množstvo esenciálnych olejov v každom vankúšiku bolo testované, takže viete, že používate správne množstvo pre vás a vašu rodinu. Každý vankúšik dokáže uvoľniť až 8 hodín upokojujúcich a aromatických výparov, čo vám umožní odpočívať cez noc.

Kompaktná veľkosť. Kompaktný, ľahký a prenosný dizajn napájaný cez USB. Rýchla, pohodlná a bezpečná prevádzka. Funguje bez použitia vody, bez rizika rozliatia alebo potreby doplnenia. Mäkké nočné svetlo s funkciou zapnutia / vypnutia. Rýchla a jednoduchá aplikácia vonných náplní VapoPad. Kompatibilný s vonnými vankúšikmi VapoPad. Kompatibilný s voňavými VapoPadmi s esenciálnymi olejmi. Zásobník pojme 1 VapoPad na 8 hodín upokojujúcich vôní.

Vône sú dostupné v 2 verziách, klasická vôňa - zmes esenciálnych olejov z mentolu, eukalyptu a cédra a jemná vôňa rozmarínu a levandule.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.