VICHY LIFTACTIV SPECIALIST PEPTIDE-C ANTI-AGE

30×1,8 ml, ampuly proti vráskam

Značka: VICHY
LIFTACTIV SPECIALIST PEPTIDE-C AMPULY PROTI VRÁSKAM sú inováciou od Vichy. Cielia na všetky typy jemných liniek a vrások, dokonca aj na hlboké vrásky.
Darček k nákupu Pri nákupe 2 produktov VICHY získate Mineral Probiotic, 10 ml ako darček.
Na sklade
44,69
Doprava zadarmo
44 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X43937 ADC

Ampuly proti vráskam predstavujú inováciu s vysoko koncentrovanou silou aktívnych látok používaných v dermatológii, vybraných pre účinnú korekciu hlavných známok starnutia pleti. Cieli na všetky typy jemných liniek a vrások, dokonca aj na hlboké vrásky. Pomáha pleť hydratovať a vyplniť.
Zloženie: 10% čistý vitamín C, biopeptidy, kyselina hyalurónová prírodného pôvodu.
S obsahom Mineralizujúcej termálnej vody Vichy. Hypoalergénne. Bez parfumu. 

Spôsob použitia

Ráno a večer sa nanesie 1/2 ampuly na tvár a krk. Nanáša sa na vyčistenú pleť, je potrebné sa vyhnúť línii rias. Prípravok sa jemne vmasíruje, kým sa úplne nevstrebe. Odporúča sa používať pred krémom alebo sérom.

Ampula sa rozlomí pomocou papierovej vreckovky. Na otvorenú ampulu sa nasadí plastový aplikátor. Aplikuje sa 1/2 ampuly do dlane. Po použití sa na aplikátor nasadí plastový uzáver, ten ampulu uzavrie a uchová jej obsah do nasledujúceho použitia. Balenie obsahuje 1 aplikátor na 10 ampúl. Iba na vonkajšie použitie.

Upozornenie: Nepiť. Uchovávať mimo dosahu detí. Môže zanechávať škvrny na oblečení. Uchovávajte mimo dosahu tepla a svetla a udržiavajte teplotu pod 30 °C. Pre optimálne zachovanie receptúry pred otvorením uchovávajte produkt v chladničke. Po otvorení použite do 48 hodín, aby sa zachovala jeho účinnosť. Farba tekutiny môže časom stmavnúť, ale to nemá žiadny vplyv na kvalitu produktu. Produkt je uchovávaný v jantárovom skle bez kyslíka. Po použití si umyte ruky. V prípade kontaktu s očami ich okamžite a dôkladne vypláchnite vodou.