VICHY DERCOS DS BALM 150ML

1×150 ml, balzam

Značka: VICHY
VICHY DERCOS Densi-Solutions - Obnovující balzám pro hustší vlasy - Regenerační balzám pro hustější vlasy.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

19,19
Dočasne nedostupné
Doprava zadarmo

O produkte

X33759

Rednúce a slabé vlasy. Intenzívne vlasy obnovuje už od korienkov. Pre viditeľne silnejšie vlasy. Uľahčuje rozčesávanie bez toho, aby vlas zaťažil. Inovácia Dercos Tento Regeneračný Zhusťujúci balzam z radu pre obnovu hustoty vlasov pôsobí na vlasovú pokožku, hydratuje ju a zlepšuje jej kvalitu. Zároveň pôsobí na vlasové vlákno a obnovuje ho pre silnejšie, hustejšie a zdravo vyzerajúce vlasy.

* * Spotrebiteľský test - Šampón + Balzam + Kúra z radu Densi-solutions - 176 osôb - 2 týždne. Na dosiahnutie výsledku použite celý rad Densi-Solutions (šampón, balzam a kúru).

Viditeľná účinnosť*

Hustejšie vlasy: 82% Silnejšie vlasy: 90% Použitie Po použití šampónu naneste na vlasovú pokožku, vmasírujte hlboko do vlasovej pokožky. Naneste po celej dĺžke vlasov. Nechajte 1 minútu pôsobiť a potom dôkladne opláchnite. V prípade vniknutia do očí, okamžite vypláchnite dostatočným množstvom vody. Obsahuje Rhamnosa: rastlinný cukor, ktorý napomáha zlepšovaniu kvality vlasovej pokožky. Mentha Piperita: esenciálny olej známy pre svoje posilňujúce vlastnosti. Ceramide: prírodné zložky vlasov, pomáhajú spevniť vlasové vlákno Neobsahuje Parabény, silikóny, farbivo. Balenie VICHY DERCOS Densi solutions balzam 150 ml EAN 3337875574389

O značke Vichy a Dercos Značka Vichy bola založená v roku 1931. Kozmetika je pomenovaná po francúzskom meste Vichy, v ktorom vyviera šesť liečivých prameňov, na ktorých je táto kozme. Prípravky Vichy sú špeciálne vyvinuté na každodenné použitie so zameraním na konkrétny typ pleti. Laboratóriá Vichy spoločne s poprednými dermatologickými odborníkmi vytvorili jednotlivé rady s unikátnym zložením podľa potrieb konkrétneho typu pleti.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.

Kategórie produktov