SPLAT Vianočný balíček Special Duo Gold & Silver zubné pasty

1×1 set, prémiové balenie (2x75 ml)

Značka: SPLAT
Prémiové darčekové balenie značky SPLAT špeciálne pre VIP. Obsahuje exkluzívnu leštiacu zubnú pastu GOLD so zlatom a diamantovým práškom pre dokonalý lesk a antibakteriálnu pastu SILVER s koloidným striebrom pre svieži dych.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

15,99
Doprava zadarmo nad 19,90 €

O produkte

X54244

Prémiové darčekové balenie značky SPLAT obsahuje exkluzívnu leštiacu zubnú pastu GOLD so zlatom a diamantovým práškom pre dokonalý lesk a antibakteriálnu pastu SILVER s koloidným striebrom pre svieži dych.

Balenie obsahuje:

  • Zubná pasta SPLAT Special GOLD bez fluoridu bola obohatená o prémiové prísady ako sú ióny zlata, diamantový prášok a materská kašička, aby poskytli komplexnú a skutočne luxusnú starostlivosť o ústnu dutinu. Kombinácia týchto troch aktívnych zložiek chráni pred zubným kazom, zabraňuje tvorbe povlaku a zaisťuje zdravie ďasien. Bioaktívny vápnik Calcis získaný z vaječných škrupín posilňuje sklovinu a znižuje citlivosť zubov na vonkajšie faktory. Pasta obsahuje vitamínový komplex získaný z materskej kašičky a červeného hrozna, ktoré majú tonizujúci účinok na ďasná. Kombinácia thymolu s extraktom z hroznových jadier poskytuje komplexnú ochranu proti zubnému kazu a potlačuje tvorbu zubného povlaku. Enzým bromelain z ananásu odstraňuje usadeniny a jemne a bezpečne bieli zubnú sklovinu, ktorá po použití zostáva hladká a lesklá. Bez fluoridu. 75 ml.
  • Pasta SPLAT Special SILVER vytvára dlhotrvajúcu ochrannú vrstvu proti baktériám a udržuje zodpovedajúcu hladinu pH v ústnej dutine. Kombinácia zinku a aktívnych iónov striebra znižuje riziko vzniku zubného kazu, dodáva svieži dych po mnoho hodín a obmedzuje množenie baktérií. Zinok bojuje proti zápachu z úst a obsah mäty priepornej zaručuje príjemné osvieženie. Má antibakteriálny a protizápalový účinok. Hydroxyapatit vápnika (HAP), ktorý je základným stavebným kameňom zubnej skloviny, obohatený o minerály vápnika, zinku a horčíka, vypĺňa mikrotrhliny v sklovine – utesňuje celý povrch skloviny a prispieva tiež k remineralizácii zubov. Bez fluoridu. 75 ml

Výrobok neobsahuje: SLES, parabény, triklosan, chlórhexidín, sacharín, syntetické farbivá.


Upozornenie: obrázky slúžia len na informačné účely.