Vežový ventilátor Bimar VC 119 s Bluetooth reproduktorom

Značka: BIMAR

Vežový ventilátor Bimar VC119 s Bluetooth reproduktorom je tou správnou voľbou pre ľudí, ktorí očakávajú zariadenie, ktoré efektívne chladí bez toho, aby zaberalo veľkú plochu miestnosti

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Vežový ventilátor Bimar VC 119 s Bluetooth reproduktorom

7b4b9ea7-e4a8-4d9e-9b6b-351e4ec35f12

Hlavný popis produktu

Vežový ventilátor Bimar VC119 s Bluetooth reproduktorom je tou správnou voľbou pre ľudí, ktorí očakávajú zariadenie, ktoré efektívne chladí bez toho, aby zaberalo veľkú plochu miestnosti. Funkcia oscilácie umožňuje otáčanie veže vodorovne. Vďaka silnému, 60 W, indukčnému motoru je sila fúkania vysoká, navyše má ventilátor elektronické ovládanie a diaľkové ovládanie. Možnosť výberu z troch rýchlostí prúdenia vzduchu. Rozsah časovača 1-12 hodín. V stĺpiku je pohodlné madlo na prenášanie. Výška vežového ventilátoru je 120 cm. Pozitívne ióny produkujú elektronické zariadenia, ktoré často označujeme ako elektro-smog. Kladne nabité ióny lákajú baktérie, roztoče, vírusy, spóry plesní a húb a predovšetkým veľké množstvo prachu. Negatívne ióny produkované vežovým ventilátorom Bimar VC119 prichádzajú do styku s pozitívnymi iónmi, na ktoré sa všetky nečistoty lepia, neutralizujú ich, takže prach, roztoče, baktérie a vírusy padajú na podlahu. Tento proces sa nazýva ionizácia vzduchu. Týmto spôsobom sa chránime pred prenikaním týchto škodlivín do nášho tela a predchádzame alergii na prach či roztoče.

Charakteristika a technické údaje:
Elektronické ovládanie + diaľkové ovládanie
3 nastavenia rýchlosti: Min / Stred / Max
Pravá / ľavá oscilácia
12h časovač
Ionizátor (záporné ióny)
Integrovaný reproduktor
LED kruhové svetlo so striedaním farieb
Indukčný motor
Displej zobrazuje teplotu a každú funkciu
Plastové telo s výškou 120 cm, s integrovanou rukoväťou
Napájanie 220-240 V, 50 Hz
Výkon: 60 W
Hlučnosť: max. 59,2 dB
Prietok vzduchu: 13,4 m3/min
Hmotnosť: 4,5 kg
Rozmery: 32 x 120,5 x 32 cm

Kompaktné a šikovné vežové ventilátory Bimar sú vhodné na rozprúdenie vzduchu v domácnosti, kancelárii alebo malých miestnostiach. Navrhnuté sú pre priestory s obmedzeným vetraním a možno ich jednoducho premiestniť do rôznych oblastí alebo pre rôzne situácie počas dňa.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.