Vežový teplovzdušný ventilátor Bimar HP 129

Značka: BIMAR

Vežový teplovzdušný ventilátor Bimar HP129 je účinné ale vďaka keramickému ohrevnému telesu (PTC) zároveň aj energeticky úsporné zariadenie

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Vežový teplovzdušný ventilátor Bimar HP 129

bd40c7f5-8a1a-436e-8566-bd795480faea

Hlavný popis produktu

Vežový teplovzdušný ventilátor Bimar HP129 je účinné ale vďaka keramickému ohrevnému telesu (PTC) zároveň aj energeticky úsporné zariadenie. Vďaka hliníkovej vrtuli a nastaviteľnému termostatu bude vašim nenahraditeľným spoločníkom počas chladných dní ale aj teplých dní. Na výber máte totiž okrem ekologického 1000W a rýchleho 2000W ohrievania vzduchu aj funkciu samotného ventilátora bez ohrevu. Všetky nastavenia jednoducho zvládnete pomocou otočných spínačov. Vďaka nízkej hmotnosti 2 kg a integrovanej rukoväti môžete zariadenie podľa potreby presúvať veľmi jednoducho. Oscilácia vľavo – vpravo zabezpečí ešte lepšiu distribúciu tepla po miestnosti. Moderný, rýchly a úsporný spôsob vykurovania!

Charakteristika a technické údaje:
Keramické PTC výhrevné teleso
Nastavenia: 0 / Ventilátor / 1000W / 2000 W /2000 W + oscilácia
Nastaviteľný izbový termostat
Automatická oscilácia vpravo / vľavo
Bezpečnostná poistka v prípade prevrátenia zariadenia
Signálna LED dióda
Hliníková vrtuľa zaisťuje efektívnu a tichú ventiláciu
Plastové telo s integrovanou rukoväťou
Vhodné pre miestnosti 20 m2
Napájanie: 220 / 240 V, 50 Hz
Výkon: 1800-2000 W
Rozmery: 185x185x450 mm
Hmotnosť: 2 kg

Ohrievače Bimar PTC (pozitívny teplotný koeficient) majú keramické vykurovacie telesá. Použitie tohto materiálu umožňuje automatickú reguláciu spotrebiča, aby sa znížila spotreba energie: čím nižšia je izbová teplota, tým viac tepla spotrebič vydáva. Ako sa teplota zvyšuje, prvok automaticky znižuje svoj výkon, a teda aj spotrebu energie (nízka teplota = maximálny výkon a naopak). Teplo je smerované do požadovanej oblasti (ktorá sa rýchlo zahrieva) a potom sa vďaka zabudovanému ventilátoru rýchlo šíri do miestnosti.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.