Ventilátor 3v1 Bimar VP 431

Značka: BIMAR

Efektívny 3v1 ventilátor Bimar VP431 s priemerom 40 cm poskytuje príjemný prúd chladného vzduchu vždy tam, kde je to aktuálne najviac potrebné

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Ventilátor 3v1 Bimar VP 431

8ecdb08e-8f1d-48db-a37b-6538843300c9

Hlavný popis produktu

Efektívny 3v1 ventilátor Bimar VP431 s priemerom 40 cm poskytuje príjemný prúd chladného vzduchu vždy tam, kde je to aktuálne najviac potrebné. VP431 je ľahko použiteľné a univerzálne zariadenie vďaka možnosti využiť ho ako stojanový, stolový ale aj nástenný ventilátor. V stojanovej verzii je vybavený je stabilnou základňou, ktorá vám tiež umožňuje nastaviť výšku. Je to veľmi efektívne zariadenie, ktoré vďaka vysoko kvalitnej výrobe a riešeniam použitým pri jeho výrobe zabezpečia v každej miestnosti príjemný chladný vzduch.

Charakteristika a technické údaje:
ventilátor 3v1: stojanový, stolový, nástenný
stojanová verzia s výškovo nastaviteľnou podperou (max 1,25 m)
stolová verzia s okrúhlou základňou
nástenná verzia s upevňovacím držiakom
priemer 40 cm
3 rýchlosti
automatická pravá/ľavá oscilácia
nastaviteľný sklon
napájanie: 220/240 V, 50 Hz
výkon: 50 W
hmotnosť: 3,1 kg
rozmery produktu: 420x1260x420 mm

Stojanové ventilátory Bimar, ktoré kombinujú štýl a technológiu, navrhnuté tak, aby osviežili každé prostredie a ponúkli riešenia pre každý vkus. Vintage modely, ultratiché, s drevenou nohou, s industriálnym vzhľadom alebo super kompaktné, sú vhodné pre domáce použitie a pracovné prostredie.

BIMAR, ktorý je vždy citlivý na technologické inovácie a uprednostňuje vzhľad a funkcie svojich produktov, ponúka množstvo úplne inteligentných, aktuálnych riešení, ktoré sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám súčasného životného štýlu a zaručili maximálne pohodlie v domácnosti aj mimo nej.
Talianska značka BIMAR so sídlom v Brescii, sa zrodila v roku 1974 a je charakteristická profilom motýľa s roztiahnutými krídlami. Veľmi významná voľba, ktorej cieľom je komunikovať povolanie pre produkty v životnom prostredí v kombinácií s dôrazom na environmentálnu udržateľnosť. Dizajn a technológia pre život na čerstvom vzduchu a inovácia v prospech blahobytu.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.