SWISS NATUREVIA VEGAPURE cardio 650 mg

cps 1x60 ks

Značka: SWISS
Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1MNOC. Akcia platí iba 27. 5. do 23:59.

Produkt ešte nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a ešte nepoznáme presný termín jeho naskladnenia.

14,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: SWISS NATUREVIA VEGAPURE cardio 650 mg cps 1x60 ks

X71793 ADC

Výživový doplnok. Každá kapsula obsahuje:
VEGAPURE® ESTERY RASTLINÝCH STEROLOV
Sójový olej, Repkový olej, Slnečnicový olej, Bavlníkový olej, Kukuričný olej.......................................650 mg

  • Rastlinné steroly prispievajú k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi (priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme najmenej 0,8 g rastlinných sterolov). 
  • Rastlinné steroly znižujú hladinu cholesterolu v krvi. Priaznivý účinok na zníženie cholesterolu sa dosiahne pri dennom príjme 1,5-3 g rastlinných sterolov. Vysoká hladina cholesterolu je rizikovým faktorom pre vznik ischemickej choroby srdca. 
  • Prípravok byť užívaný samostatne alebo v kombinácii s liekmi na zníženie cholesterolu (ako statíny a fibráty), kedy dochádza k synergickému efektu.

Produkt ďalej obsahuje: sójový olej, želatína, glycerín, karob.
Produkt neobsahuje: žiadne chemické konzervačné látky ani syntetické farbivá, pšeničné produkty (lepok), kvasnice ani sladidlá. Viac na adc.sk

Spôsob použitia

Odporúča sa užívať 3 kapsuly denne pre zníženie hladiny cholesterolu, 2 kapsuly denne pre udržanie hladiny cholesterolu. Kapsuly sa užívajú spolu s jedlom, prehĺtajú sa v celku a zapíjajú sa dostatočným množstvom vody.

Upozornenie: Produkt nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a deti do 5 rokov. Nie je určené pre osoby, ktoré nemusia regulovať cholesterol v krvi. Produkt má byť užívaný ako súčasť pestrej a vyváženej stravy s pravidelnou konzumáciou ovocia a zeleniny pre udržanie hladiny karotenoidov. Na vzniku ochorenia sa podieľa viac rizikových faktorov, úprava jedného z nich môže a nemusí mať priaznivý účinok. Ak užívate lieky na zníženie cholesterolu, konzultujte so svojim lekárom. Neprekračujte doporučené dávkovanie, nedoporučuje sa konzumácia viac ako 3 g rastlinných sterolov denne. Ukladajte mimo dosahu detí.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.