Vanish Oxi Action Crystal White

1×1000 ml, odstraňovač škvŕn

Značka: VANISH

Tekutý odstraňovač škvŕn Vanish Oxi Action pred praním preniká do hĺbky vlákien a účinne odstraňuje aj odolné nečistoty.

Darček k nákupu K nákupu nad 40 € získate Dr.Max Vitamin D 2000 IU ako darček.
8,19
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: Vanish Oxi Action Crystal White 1×1000 ml, odstraňovač škvŕn

X44737

Hlavný popis produktu

Odstraňovač škvŕn na krištáľovo bielu bielizeň. Vaša bielizeň bude každým praním belšia. Škvrny odstraňuje už v priebehu 30 sekúnd. Efektívny predovšetkým na škvrny po červenom ovocí a zelenine.

Použitie : Pred použitím vyskúšajte stálosť farby a znášanlivosť materiálu na skrytom mieste na textílií. Opláchnite a nechajte vyschnúť. Po vypraní alebo ošetrení bielizne pomocou prípravku Vanish Oxi Action na bielu bielizeň nechajte vysušiť mimo dosah zdrojov priameho tepla a slnečného žiarenia. Ošetrené textílie je možné vystaviť priamemu slnečnému žiareniu až po vypraní, resp. po dôkladnom opláchnutí. Pri ošetrení pred praním používajte vždy iba teplú vodu. Ak je to potrebné, hlavne pri odolných škvrnách zopakujte určité časti postupu. Nepoužívajte na bielizeň, ktorá si vyžaduje chemické čistenie. Nepoužívajte výrobok na žiadne kovové časti bielizne (napr. zipsy, gombíky, ...) Nenechávajte tento produkt zaschnúť na textíliách (kontaktná doba výrobku s bielizňou je max. 10 minút). Pri citlivej pokožke odporúčame nosiť domáce rukavice.

Nekombinujte s inými produktmi.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.