Vaflovač TKG WPM 1000CRH (2go)

Značka: TKG

Vychutnajte si chuť domácich koláčikov, vaflí na paličke, amerických corn dog-ov či havajských waffle dog-ov s ľahko použiteľným vaflovačom TKG WPM1000CRH, ktorý má kapacitu na prípravu až 6 lahodných kúskov naraz

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Vaflovač TKG WPM 1000CRH (2go)

d7d8283b-e07b-47f1-bdbc-dab39ffc1b02

Hlavný popis produktu

Vychutnajte si chuť domácich koláčikov, vaflí na paličke, amerických corn dog-ov či havajských waffle dog-ov s ľahko použiteľným vaflovačom TKG WPM1000CRH, ktorý má kapacitu na prípravu až 6 lahodných kúskov naraz. Jednoducho naplňte formy na pečenie cestom a akýmikoľvek inými ingredienciami a zatvorte spotrebič, aby ste mohli pripraviť lahodné sladké alebo slané domáce pečené dobroty. Cesto pri pečení obopne paličku, takže tieto dobroty môžete pripravovať aj 2go-na paličke.

Navrhnuté pre bezpečné a jednoduché použitie
TKG WPM1000CR nielen pekne vyzerá striedmym a hladkým dizajnom, ale je tiež skonštruovaný pre bezpečné a jednoduché používanie. Spotrebič má výkonné 850 W ohrievacie teleso ovládané automatickým termostatom s bezpečnostným vypínaním, ktoré neustále dosahuje dokonalé teplo na prípravu lahodných dezertov a občerstvenia, a zaisťovacia spona udrží Cake 2 Go v prípade potreby pevne zatvorený. Kryt chladný na dotyk a protišmykové nožičky umožňujú bezpečnú manipuláciu a nepriľnavý povrch pečiacich dosiek uľahčuje vyberanie občerstvenia zo spotrebiča a uľahčuje následné čistenie.

Výkonný a ľahko použiteľný
Spotrebič je vybavený výkonným 850 W vykurovacím telesom riadeným automatickým termostatom, ktorý rýchlo dosiahne dokonalú teplotu pečenia. Sladký alebo slaný, vaflový alebo corn dog, Kalorik Cake 2 Go vám pomôže pripraviť vaše obľúbené domáce pečené dobroty. Jednoducho zapojte napájací kábel a môžete začať piecť!

Naraz upečte až 6 kúskov
Plech na pečenie má otvory, ktoré umožňujú naraz upiecť až 6 koláčikov na paličke. Doštičky majú drážky, ktoré dodajú vašim výtvorom krásnu diamantovú potlač. Kalorik Cake 2 Go sa dodáva s 18 bambusovými paličkami, ktoré sú ideálne na držanie corn dog-ov, waffle dog-ov alebo na vafle na paličke. Vymyslite si vlastné recepty, pozvite priateľov alebo členov rodiny a prekvapte ich vzrušujúcim a originálnym občerstvením!

Vaflovač TKG WPM1000CRH: Vytvorte chutné koláče, corn dog-y či vafle na paličke a prekvapte svojich priateľov!

Charakteristika a technické údaje:
Formy pre 6 vaflí naraz
Kryt chladný na dotyk
Kompaktné uloženie vo zvislej polohe
Protišmykové nožičky
Kontrolka
Nepriľnavý povlak
Zaisťovacia spona
Automatický termostat s bezpečnostným vypínaním
V balení aj 18 bambusových paličiek
Výkon: 850 W
Napájanie: 220-240 V
Rozmery zariadenia: 230x235x110 mm
Hmotnosť: 1,48 kg

Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách.
Vaflovač TKG WPM1000CRH- navrhnutý pre bezpečné a jednoduché použitie. Kryt chladný na dotyk umožňuje bezpečnú manipuláciu a protišmykové nožičky udržia spotrebič na mieste, kým s ním budete manipulovať. Uzamykacia spona ho udrží tesne uzavretý pre ľahkú prepravu a spotrebič môžete uložiť aj vzpriamene pre kompaktné a ľahké skladovanie. Dosky na pečenie s nepriľnavým povrchom vám umožnia ľahko vybrať čerstvo upečené pochutiny z platní a potom platne ľahko vyčistiť.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.