URGO Blisters Na pľuzgiere

1×6 ks, hydrogélová náplasť, 2 veľkosti

Značka: URGO
Antibakteriálna náplasť pre povrchové poranenie s priedušným, netkaným, pružným podkladom telovej farby. Rešpektuje citlivú pokožku. Ideálna na miesta vystavené ohybu ako sú kĺby a prsty.
Na sklade
Možnosť rezervácie v 0 lekárňach
4,19
Doprava zadarmo nad 29,90 €
4 body na vernostnú kartu

O produkte

X06522 ADC

Hydrokoloidné náplasti. V balení sa nachádza 6 kusov, v dvoch rôznych veľkostiach: 3 kusy veľkosti 45 mm x 72 mm (hydrokoloid 20 mm x 40 mm) a 3 kusy veľkosti 30 mm x 76 mm (hydrokoloid 15 mm x 38 mm).

  • náplasť je určená na prevenciu a ošetrenie pľuzgierov prvého a druhého stupňa na pätách aj na prstoch,
  • ihneď po nalepení urýchľuje proces hojenia, tlmí bolesť, hojí už vzniknuté pľuzgiere a taktiež predchádza ich vzniku,
  • ochranný gél napomáha obnoveniu kože, izoluje ranu od tlaku a trenia a zamedzuje prilepeniu náplasti k rane, čím umožňuje jej bezbolestnú výmenu,
  • polyuretánový podklad zaisťuje optimálnu ochranu rany pred vodou a baktériami.

Spôsob použitia

Odstráňte z náplasti ochranný papierik a nahrejte ju v dlaniach. Jemne odlepte náplasť z jej plastového podkladu tak, aby ste sa nedotýkali lepiacej časti. Aplikujte na čistú a suchú pokožku tak, aby stredná časť náplasti bola umiestnená priamo na pľuzgieri. Starostlivo vyhlaďte okraje náplasti. Pľuzgier nikdy neprepichujte a použite hydrokoloidnú náplasť, ktorá chráni ranu i proti agresivným vplyvom a infekcii z vonku.

Upozornenie: Náplasť nesmie zostať nalepená na rane dlhšie ako 2-3 dni; pokiaľ sa sama neodlepí, treba ju odstrániť. Nikdy náplasť nestrihajte. Náplasť na pľuzgiere je vhodné používať i ako prevenciu. Pri intenzívnej športovej aktivite sa odporúča prekryť túto náplasť ešte náplasťou bez vankúšika, aby ste znásobili jej priľnavosť. Návod na použitie je priložený v balení.
Náplasť nepoužívať na pľuzgiere 3. stupňa a pokiaľ je rana infikovaná.