Upokojujúci silikónový cumlík 0m+ Akuku My Princess

Značka: AKUKU

Cumlík vyrobený zo silikónu prvotriednej kvality, bez zápachu a chuti. Je vybavený symetrickým elastickým

5,00

O produkte: Upokojujúci silikónový cumlík 0m+ Akuku My Princess

34512de3-7b43-4776-9b44-a70f7543d002

Hlavný popis produktu

Cumlík vyrobený zo silikónu prvotriednej kvality, bez zápachu a chuti. Je vybavený symetrickým elastickým pásikom. Zabezpečuje voľné dýchanie a prehĺtanie slín. Cumlík je dobre odvetraný vďaka špeciálnym vetracím otvorom.

Návod na použitie. Pred prvým použitím cumlík vyvarte v horúcej vode po dobu 5 minút. Po vychladnutí z neho vytlačte zvyšnú vodu. Z hygienických dôvodov cumlík pravidelne umývajte pod teplou tečúcou vodou. Cumlík umývajte v horúcej vode aspoň raz denne a vždy, keď vypadne z postieľky alebo kočíka. Nie je vhodný na použitie v umývačke riadu ani v mikrovlnnej rúre. Na čistenie nepoužívajte antibakteriálne alebo abrazívne čistiace prostriedky. Ich nadmerná koncentrácia môže časom poškodiť plastové časti.
Nenechávajte cumlík na priamom slnečnom svetle, v blízkosti zdrojov tepla alebo v dezinfekčnom (dezinfekčnom) roztoku dlhšie, ako sa odporúča, pretože to môže oslabiť elastický pás.

Upozornenie: Nikdy neberte cumlík do úst dieťaťa! Mohli by ste svojmu dieťaťu spôsobiť infekciu. Nikdy nenamáčajte cumlík do medu, cukru alebo inej sladkej tekutiny, pretože tým vystavujete svoje dieťa riziku vzniku zubného kazu a iných ochorení ústnej dutiny.

Cumlíky skladujte v čistej a suchej nádobe na cumlíky. Vymeňte každý cumlík s pretrhnutou gumičkou skôr, ako si dieťa kúsok odhryzne a zadusí sa. Pred každým použitím výrobok dôkladne skontrolujte. Roztiahnite cumlík vo všetkých smeroch. Ak je výrobok akýmkoľvek spôsobom poškodený, vyhoďte ho. Ak už má vaše dieťa zuby a používa cumlík, pravidelne kontrolujte, či nie je guma rozhrýzená. Aby ste zaistili pohodlie a bezpečnosť vášho dieťaťa, cumlík vymieňajte každé 1 - 2 mesiace.
Odporúčame, aby sa cumlík prestal používať u detí vo veku 3 rokov.
Výrobok je úplne bez obsahu bisfenolu A (0 % BPA).
Vhodné pre deti od narodenia
V balení sa nachádza 1 kus.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.