NUTREND UNISPORT DRINK koncentrát

1×1000 ml, nápoj, príchuť pink grep

Značka: NUTREND
UNISPORT je mierne mineralizovaný hypotonický športový nápoj, UNISPORT je najpredávanejší športový nápoj, u ktorého si môžete vybrať z mnohých príchutí a z dvoch veľkostí 500 ml a 1000 ml. Je obohatený o funkčné látky, ako sú L-karnitín, L-alanín a taurín.
Na sklade
16,99
Doprava zadarmo nad 29,90 €
16 bodov na vernostnú kartu

O produkte

X09389 ADC

Koncentrát k príprave ochuteného nealkoholického obohateného nápoja, s cukrom a sladidlami. Mierne mineralizovaný hypotonický športový nápoj, obsahuje funkčné látky, ako sú L-karnitín, L-alanín a taurín.  

  • Vhodný najmä pre športovcov a fyzicky zaťažované osoby, pre efektívnejšiu hydratáciu a doplnenie potrebných minerálov. 
  • Je určený pre podporu kvalitného pitného režimu počas dňa.
  • Dopĺňanie tekutín pred fyzickou aktivitou, počas nej a po jej skončení. 

Spôsob použitia

Z 1000 ml nápojového koncentrátu sa urobí až 70 l hotového hypotonického nápoja.
Priloženou odmerkou sa odmeria 10 ml koncentrátu a naleje sa do 600 - 700 ml vody. Zamieša sa. Pre prípravu sa nepoužívajú minerálne vody z dôvodu narušenia osmolality nápoja a minerálnej rovnováhy.
Maximálne 50 ml koncentrátu za deň.

Upozornenie: Pre presnú prípravu nápoja použiť priloženú odmerku. Hotový nápoj nikdy neskladovať dlhšie ako 24 hodín.
Nie je určené pre deti a tehotné alebo dojčiace ženy. Ukladať mimo dosahu detí! Nie je náhradou pestrej stravy. Skladovať v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, chrániť pred mrazom. Po otvorení uchovávať pri teplote do 25 °C a spotrebovať do 3 mesiacov.