Tyčový mixér Ritter Vertico 7 plus

Značka: RITTER

Tyčový mixér Ritter Vertico7 bez kábla má vysokú kvalitu materiálov a z väčšej časti pozostáva z kvalitného a stabilného kovu, pričom rukoväť je vyrobená z plastu pre pohodlnú ergonómiu

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Tyčový mixér Ritter Vertico 7 plus

e78ce816-28f9-482a-b498-281fa747f373

Hlavný popis produktu

Tyčový mixér Ritter Vertico7 bez kábla má vysokú kvalitu materiálov a z väčšej časti pozostáva z kvalitného a stabilného kovu, pričom rukoväť je vyrobená z plastu pre pohodlnú ergonómiu. Akumulátorový ručný mixér zaručuje vďaka svojej batériovej prevádzke absolútnu slobodu pri varení. Aktuálny stav nabitia batérie môžete vidieť na LED displeji. Lítium-iónová batéria je vďaka inteligentnej nabíjacej technológii nabíjaná opatrne a pomaly, nemusíte sa teda báť jej prebitia. Táto technológia nabíjania zaručuje dlhšiu životnosť batérie. Štyri rôzne nástavce dávajú vertico7 rôzne možnosti použitia v závislosti od toho, aká jemnosť potravín je požadovaná.

Charakteristika a technické údaje:
Akumulátorový ručný mixér
LED indikátor úrovne nabitia batérie
4 nadstavce: univerzálny nôž z nehrdzavejúcej ocele na mixovanie väčšiny potravín, šľahací nadstavec, nadstavec na husté a krémové potraviny, nadstavec na mäso
2 mixovacie nádobky: plastová a nerezová
3 nastavenia rýchlosti: približne 12 000/ 9 000/ 6 000 otáčok za minútu
Hliníkový kryt, ergonomická plastová rukoväť
Dvojprstový bezpečnostný spínací systém
Automatické bezpečnostné vypnutie v prípade preťaženia alebo prehriatia
Nabíjacia stanica: Vstupné napätie 100 - 240 voltov
Lítium-iónová batéria: 7,2 voltov, 2,1 Ah
TÜV-Rheinland / GS, CE
Mixér s nabíjačkou: Šírka 15,0 cm Výška: 44,0 cm Hĺbka 15,5 cm, Hmotnosť: 1,7 kg
Samotný mixér: Šírka: 6 cm, Výška: 42 cm, Hĺbka: 7 cm, Hmotnosť: 1 kg

Tyčový mixér Ritter Vertico7 má dvojprstový bezpečnostný systém. Tlačidlá odomknutia a zapnutia musia byť súčasne zatlačené, aby sa zabránilo náhodnému zapnutiu. Mixér sa otáča pri maximálnej rýchlosti 12 000 otáčok za minútu. Vďaka spínaciemu systému je možné zvoliť dve nižšie rýchlosti. Aby sa predišlo preťaženiu, spotrebič automaticky vypne, napríklad pri zablokovanej čepeli alebo pri prehriatí.
Vertico 7 je samozrejme „vyrobený v Nemecku“, ako všetky ostatné výrobky spoločnosti Ritter. Ritter založil v roku 1905 Franz Ritter. Odvtedy firma vyvíja a vyrába stolové a zabudované domáce spotrebiče, ktoré uľahčujú každodenný život v kuchyni. Spoločnosť vyvíja, navrhuje a vyrába pod vedením Michaela Schüllera výlučne v Gröbenzell pri Mníchove. Filozofia spoločnosti je postavená na vysokej úrovni kvality.

Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.