Tyčový mixér Camry CR 4615

Značka: CAMRY

Tyčový mixér Camry CR4615 je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí ocenia ľahké spôsoby prípravy zdravého jedla v krátkom čase

45,99

O produkte: Tyčový mixér Camry CR 4615

0377fd2e-e9a5-4fe8-a346-5217cb19198a

Hlavný popis produktu

Tyčový mixér Camry CR4615 je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí ocenia ľahké spôsoby prípravy zdravého jedla v krátkom čase. Stroj môže vykonávať funkcie tradičného ručného a osobného mixéra súčasne. Smoothie - najnovší výživový trend pripravený za okamih? Áno, s CR4615 je to možné. Mixér je vybavený nádobou so zátkou, preto ju ihneď po príprave jedla môžete vziať so sebou, napríklad na desiatu alebo na výlet na bicykli. Okrem toho mixér CR4615 pracuje aj v tradičnej kuchyni, čo vám umožní ľahko pripraviť všetky druhy pien, krémových polievok, palacinkového cesta a ďalších pokrmov, ktoré si vyžadujú podobnú konzistenciu. Špička mixéra je vyrobená z odolnej nehrdzavejúcej ocele, čo zaručuje jej dlhodobé použitie. 500 ml nádoba je vyrobená z plastu bez BPA.

Charakteristika a technické údaje:
Ručný a osobný mixér v jednom
Tichý jednosmerný motor
Plynulá regulácia rýchlosti
Funkcia TURBO
LED podsvietenie
Elegantný dizajn
Čepele z nehrdzavejúcej ocele
Odnímateľná noha s čepeľou
Fľaša so zátkou
500 ml objem fľaše
Fľaša je vyrobená z materiálu bez BPA
Príkon: 400 W
Maximálny výkon: 700 W
220-240 V, 50/60 Hz

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.