Tyčový mixér Adler AD 4617 biely

Značka: ADLER

Tyčový mixér Adler AD4617 je ideálny produkt pre ľudí, ktorí hľadajú kvalitné a ľahko použiteľné kuchynské náradie

27,99

O produkte: Tyčový mixér Adler AD 4617 biely

f8322545-5f09-4828-8399-12142db90277

Hlavný popis produktu

Tyčový mixér Adler AD4617 je ideálny produkt pre ľudí, ktorí hľadajú kvalitné a ľahko použiteľné kuchynské náradie. Chcete si prácu v kuchyni uľahčiť? Náš profesionálny mixér vám umožní rýchlo a bez námahy pripraviť lahodnú ovocnú šťavu alebo zeleninovú pastu na raňajky, polievku alebo omáčku či zeleninový kokteil na večeru. Nemusíte investovať do zložitého kuchynského vybavenia a zaoberať sa mätúcimi pokynmi! Vďaka nášmu riešeniu stačí pár minút a užijete si zdravé občerstvenie!
Mixér je vyrobený z odolných materiálov a bol navrhnutý tak, aby ste pomocou niekoľkých rýchlych pohybov mohli pomixovať svoje obľúbené produkty a pripravovať zdravé jedlá. Elegantný biely kryt skrýva 350 W motor. Čepele z nehrdzavejúcej ocele zvládnu mixovanie aj tvrdšieho ovocia a zeleniny. Vďaka týmto výhodám môžete zabudnúť na nepríjemné šupky v kokteile a určite skrátiť čas prípravy! Tichá prevádzka je ďalšou výhodou. Tlačidlo zapnutia / vypnutia na vhodnom mieste umožnia ovládanie zariadenia jednou rukou. Obmedzte čas prípravy jedál a užívajte si ich spolu so svojimi blízkymi! Skutočne pohodlné!

Charakteristika a technické údaje:
Nominálny výkon: 350 W
Moderný, ergonomický dizajn
Čepele z nehrdzavejúcej ocele
Noha z nehrdzavejúcej ocele
Jedna rýchlosť
Tichý motor

Adler Europe Group ponúka kvalitné výrobky, ktoré oceňujú milióny zákazníkov v Európe, za prijateľnú cenu. Značka začala svoju činnosť na poľskom trhu od roku 2002, odkiaľ sa postupne rozšírila do celej Európy. ,,Už 27 rokov sa riadime myšlienkou poskytovať vysoko kvalitné vybavenie čo najväčšiemu počtu zákazníkov. Dôkladným pochopením potrieb domácností sme vytvorili viac ako 800 produktov, ktoré doteraz ocenili v 35 krajinách po celom svete. Zákazníci si vyberajú naše výrobky pre svoje pohodlie, atraktívny vzhľad a dobrý pomer cena / kvalita. Sledujeme meniace sa trendy na trhu, aby sme technicky a vizuálne uspokojili očakávania našich zákazníkov.‘‘Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.