Tyčový 2v1 vysávač TKG SKV 1004N s vodnou filtráciou

Značka: TKG

Tyčový 2v1 vysávač TKG SKV1004N má unikátnu patentovanú inováciu: je stojanovým vysávačom vybaveným vodnou filtráciou

199,99
Maximálny povolený počet: 1 ks

O produkte: Tyčový 2v1 vysávač TKG SKV 1004N s vodnou filtráciou

065abeb2-a9fd-4faf-a02d-00b3f9b18aee

Hlavný popis produktu

Tyčový 2v1 vysávač TKG SKV1004N má unikátnu patentovanú inováciu: je stojanovým vysávačom vybaveným vodnou filtráciou. Toto zariadenie je doplnené dômyselným systémom, ktorý obsahuje: vodný filter, filter s aktívnym uhlím, sieťkový filter, HEPA filter a penový filter. Každý z nich má špecifické výhody a cielene pôsobí na rôzne typy znečisťujúcich častíc: peľ, prach, roztoče, zvieracie chlpy. Táto sada filtrov zaručuje zdravý výstupný vzduch zbavený alergénov!
Vysávač TKG SKV1004N je 2 v 1, používať ho môžete ako tyčový vysávač, ktorý sa vďaka svojej rotačnej turbokefe dokonale hodí na čistenie všetkých typov podláh (tvrdé podlahy, koberce...). Využiť ho môžete tiež ako odnímateľný, samostatne ovládateľný ručný vysávač na rýchle a jednoduché čistenie malých, výškových alebo rohových zón. Pre optimálny komfort používania funguje bezdrôtovo, vďaka dobíjacej Li-Ion 18 V batérii, ktorá poskytuje až 40 minút výdrže batérie v eko režime.
TKG SKV1004N je praktický a kompaktný vysávač, ktorý funguje bez vrecka, pretože prach sa zachytáva vo vyberateľnej nádobe na prach. Nečistoty sú viazané vo vode a nie sú distribuované do miestnosti, vďaka čomu je tento vysávač vhodný najmä pre alergikov. Jeho HEPA filter sa jednoducho udržiava opláchnutím pod vodou. Po 6 hodinách rýchleho nabíjania bude 100% funkčný, aby vám pomohol pri upratovaní vášho domova! Vstavaný ručný vysávač má odnímateľnú štrbinovú hubicu s mini kefou na zachytenie prachu v každom rohu!

Charakteristika a technické údaje:
2v1: tyčový alebo ručný vysávač
Inovatívny systém s 5 stupňami filtrácie: vodný filter, filter s aktívnym uhlím, sieťový filter, HEPA filter a penový filter
Vstavaný ručný vysávač je možné použiť samostatne
Rotačná motorizovaná turbokefa s 3 LED žiarovkami
Odnímateľná štrbinová hubica s mini kefou
Dva režimy vysávania: intenzívny a ekologický
40 minút výdrže batérie v eko režime a 20 minút v intenzívnom režime
Vyberateľná nádoba na prach
Funkcia proti prevráteniu
Nabíjateľná 18 V Li-Ion batéria
Výkon: 35 W
Rozmery: 31,6x26,5x113 cm
Hmotnosť: 3,41 kg

Belgická značka Kalorik Group bola založená už v roku 1930 a špecializuje sa na výrobu malých domácich spotrebičov. Výrobky tejto značky majú vynikajúce meno v mnohých európskych krajinách.
Tyčový 2v1 vysávač TKG SKV1004N je navrhnutý pre optimálnu účinnosť čistenia: vďaka rotačnej funkcii dôkladne vysaje vaše koberce a koberčeky a jeho tri LED svetlá uľahčia prácu v komplikovanejších priestoroch! Dva režimy prevádzky sú manuálne voliteľné: eko s viac ako 40 minútami výdrže batérie a intenzívny s viac ako 20 minútami. Nezáleží na tom, či chcete čistiť veľké plochy alebo malé rohy – teraz vám stačí jeden prístroj!


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.