Trepallini

Zoradiť podľa
  • Extra silná káva s plným telom, nízkou kyslosťou a s horkými tónmi čokolády, sprevádzaná silnou arómou. Trepallini Crudo je stredne pražená káva s vyšším podielom robusty, ktorá káve prináša zemitejšiu chuť, vyšší obsah kofeínu a výraznú cremu. Zrnkovú kávu nájdete v praktickej plechovke.
  • Káva s plným telom a jemnou kyslosťou. Je vyvážená a plná chuti bez toho, aby bola príliš výrazná. Decentná káva s jemnými tónmi kakaa a chuti zľahka opražených orieškov. Trepallini Delicato je stredne pražená káva s vyšším podielom arabiky a vďaka tomu aj vyššou jemnosťou a ľahkou kyselinkou. Zrnkovú kávu nájdete v praktickej plechovke.
  • Káva s plným telom a nízkou kyslosťou, ktorá prekvapí výraznou chuťou a intenzívnou arómou. Chuť môžete očakávať stredne horkú s tónmi kakaa a dozvukami sušeného ovocia. Káva je stredne pražená. Ideálne na prípravu klasického talianskeho espressa. Zrnkovú kávu nájdete v praktickej plechovke.
  • Ide o kávu s plným telom, sviežou kyselinkou a jemne sladkastou chuťou s tónmi čokolády a ovocia. Aj napriek tomu, že ide o 100% arabiku, vďaka talianskemu praženiu získava výraznú chuť a je sprevádzaná silnou arómou. Zrnkovú kávu nájdete v praktickej plechovke.