Tlakový hrniec Camry CR 6409

Značka: CAMRY

V dnešnej dobe, keď sa stále niekam ponáhľame, radi vylučujeme nepotrebné činnosti

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Tlakový hrniec Camry CR 6409

958459c9-4464-434f-8b28-b5b7752aab67

Hlavný popis produktu

V dnešnej dobe, keď sa stále niekam ponáhľame, radi vylučujeme nepotrebné činnosti. Aj v kuchyni, aj keď radi varíme, uprednostňujeme efektívne riešenia, ktoré šetria čas. Preto odporúčame tlakový hrniec Camry CR6409, ktorý za nás urobí väčšinu práce pri príprave chutného obeda alebo teplej večere pre celú rodinu!
Veľkou výhodou zariadenia je schopnosť pripraviť rôzne prísady a jedlá. Menu ponúka až osem programov spracovania potravín. Výberom programu pre konkrétny pokrm si môžete byť istí, že sa pri jeho príprave vytvorí vhodná teplota a tlak. Funkcia varenia ryže, polievok, dusených pokrmov vám umožní rýchlo pripraviť zdravú večeru. V tlakovom hrnci môžete tiež variť fazuľu, vyprážať, pripravovať mäso, kuracie mäso, ryby alebo zeleninu, ba dokonca aj dezerty. Veľmi obľúbená je aj funkcia pomalého varenia, ktorá nám pomôže pripraviť napríklad vynikajúci guláš, zatiaľ čo sa staráte o ďalšie povinnosti!
Všetko zdravé a chutné!

Charakteristika a technické údaje:
Odnímateľná vnútorná misa z nehrdzavejúcej ocele
8 preddefinovaných programov: ryža, polievky a dusené jedlá, praženie a soté, fazuľa, pomalý varič, dezerty, mäso, zelenina a ryby
Funkcia odloženého štartu
Časovač
Funkcia tlakového varenia
Funkcia pomalého varenia
Funkcia udržiavania teploty
Príkon: nom. 1000W, max. 1500 W
Objem: 6l
Príslušenstvo: pohár kondenzátora, odmerka a lyžica

Najväčšou výhodou tlakových hrncov je schopnosť rýchlo pripraviť zdravé a výživné jedlo. Ocenia to nielen športovci, ktorí hľadajú pohodlný spôsob prípravy zdravých jedál, ale aj rodiny s deťmi, ktoré dbajú na zdravé stravovanie. Vďaka schopnosti vyberať prísady a kontrolovať veľkosť porcií sa ubezpečíte, že získate všetky potrebné vitamíny a stopové prvky. Objem zariadenia je 6 litrov, čo vám umožní pripraviť jedlo pre všetkých členov rodiny na jedno použitie. Maximálny výkon je 1 500 W, takže si svoje obľúbené jedlo môžete vychutnať už za pár okamihov. Ak však niekto mešká na večeru, môžete situáciu zachrániť pomocou funkcie udržiavania teploty. Funkcia odloženého štartu vám umožňuje pripraviť si všetky ingrediencie vopred, aby ste neskôr, napríklad po návrate z práce, prístroj iba zapli. Tlakový hrniec je možné naprogramovať tak, aby odložil varenie až o 24 hodín!Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.