Tlakový hrniec Berlingerhaus LP-KL-035 6L Eternal Collection

Praktický tlakový hrniec Berlingerhaus LP-KL-035 6L Eternal Collection s časovačom a vnútornou odmernou stupnicou disponuje ergonomickou, pohodlnou rukoväťou a jednoduchým, plynulým nastavením uvoľnenia pary

Produkt už nie je dostupný Tento produkt je vypredaný a nie je na sklade dodávateľa

O produkte: Tlakový hrniec Berlingerhaus LP-KL-035 6L Eternal Collection

661bf3b7-d8bf-4227-b2c5-27532266529b

Hlavný popis produktu

Praktický tlakový hrniec Berlingerhaus LP-KL-035 6L Eternal Collection s časovačom a vnútornou odmernou stupnicou disponuje ergonomickou, pohodlnou rukoväťou a jednoduchým, plynulým nastavením uvoľnenia pary. Tento nerezový hrniec je vhodný na všetky druhy ohrevov, vrátane indukcie.
Nebaví vás tráviť nekonečné hodiny v kuchyni? Túžite po bohatých, chutných vývaroch a šťavnatom, jemnom mäse? Hľadáte riešenie varenia, ktoré nielen šetrí čas, ale podporuje aj zdravšiu prípravu jedál? Nehľadajte ďalej, pretože prišiel váš kulinársky záchranca v podobe tlakového hrnca Berlingerhaus!

Charakteristika a technické údaje:
priemer 22cm, výška 16cm
odmerná stupnica vo vnútri hrnca
tlakový hrniec z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele 18/10
TURBO indukčné dno
možné používať umývačku riadu mimo tesnenia a ventilu, jednoduché čistenie
vhodný pre všetky typy sporákov vrátane indukčných
plynule nastaviteľné uvoľňovanie pary
ergonomické rukoväte
veľmi jednoduchá manipulácia otvárania a zatvárania pomocou jednej ruky
viacvrstvové termo akumulačné dno
šetrí energiu 35% rýchlejšie varenie
s odnímateľným časovačom

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.