Tlakový hrniec Berlingerhaus BH-1080 6L Eternal Collection

Praktický tlakový hrniec Berlingerhaus BH-1080 6L Eternal Collection s vnútornou odmernou stupnicou disponuje ergonomickou, pohodlnou rukoväťou a jednoduchým, plynulým nastavením uvoľnenia pary

99,99

O produkte: Tlakový hrniec Berlingerhaus BH-1080 6L Eternal Collection

d3fce408-ae18-4d5a-9449-0f3812d832f6

Hlavný popis produktu

Praktický tlakový hrniec Berlingerhaus BH-1080 6L Eternal Collection s vnútornou odmernou stupnicou disponuje ergonomickou, pohodlnou rukoväťou a jednoduchým, plynulým nastavením uvoľnenia pary. Tento nerezový hrniec je vhodný na všetky druhy ohrevov, vrátane indukcie.
Nebaví vás tráviť nekonečné hodiny v kuchyni? Túžite po bohatých, chutných vývaroch a šťavnatom, jemnom mäse? Hľadáte riešenie varenia, ktoré nielen šetrí čas, ale podporuje aj zdravšiu prípravu jedál? Nehľadaj ďalej; prišiel váš kulinársky záchranca v podobe tlakového hrnca Berlingerhaus!

Charakteristika a technické údaje:
Objem: 6 l
Priemer: 24 cm
Zdroj tepla: indukcia - plyn - elektrické doska - sklokeramika
Vysoko kvalitná nehrdzavejúca oceľ
Odmerná stupnica vnútri hrnca
Vhodné do umývačky
Plynule nastaviteľné uvoľňovanie pary
Turbo indukčné dno
BSS - bezpečnostný systém Berlinger
Veľmi ľahká manipulácia
Rozmery produktu: šírka: 25 cm, výška: 23 cm, hĺbka: 37 cm
Hmotnosť: 2,5 kg

Sme radi, že vám môžeme predstaviť Berlingerhaus, vašu jednorazovú destináciu pre exkluzívne registrované dizajny, ktoré pozdvihnú váš zážitok z kuchyne. Naša kolekcia zahŕňa široké spektrum základných kuchynských predmetov vrátane foriem, hrncov, panvíc, nožov, príborov, riadu na pečenie s ešte vzrušujúcejšími výrobkami na preskúmanie. Produkty Berlingerhaus sa vždy vyrábali a vyrábajú s mesiacmi plánovania a maximálnymi odbornými znalosťami. Vďaka tomu sú produkty prítomné vo viac ako 60 krajinách sveta a stretnúť ich môžete v tisíckach predajní. Zažite spojenie štýlu, praktickosti a luxusu v každom produkte Berlingerhaus.Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.