Tiny Love, Interaktívna hračka - Lev George, čierno-biely, 3m+

Značka: TINY LOVE

Interaktívna hračka, ktorá inšpiruje dieťa k objavom a podporuje vývin prostredníctvom pohybu a predstavivosti. Táto interaktívna hračka doslova rastie s dieťaťom - počnúc ležaním na bruchu, cez sedenie, státie a nezávislú chôdzu. Lev Leonardo bude sprevádzať vaše dieťa na ceste jeho vývoja.

12,64

O produkte: Tiny Love, Interaktívna hračka - Lev George, čierno-biely, 3m+

f22f6121-37b0-47ec-8d7f-c3da36ca4c53

Hlavný popis produktu

Aj pre väčších huncútov.
Staršie deti natiahnu leví trup, aby zmenili spôsob, akým sa pohybuje, vďaka čomu postupne začnú chápať sekvencie pohybov.
Inšpirujúci dizajn.
Jedinečný dizajn hračiek a flexibilný tvar harmoniky inšpirujú deti, aby  prevrátili, natiahli, krútili a tlačili hračku – jednoducho aby objavovali nové možnosti hry. Šušťajúce uši, kolesá s guľôčkami a zvuk kliknutia pri otočení hlavy motivujú dieťa k objavovaniu a hre. 
Vlastnosti hračky.
1. Pružné telo
2. Točiace sa kolesá s guľôčkami
3. Otočná hlava
4. Šušťavé tkaniny
Tipy na použitie:
3 mesiace+
PRESNÉ POHYBY- Nechajte svoje dieťa preskúmať hračku, aby chytilo šušťavú tkaninu, pohybovalo hračkou a kolieska s guľôčkami hrkocú, potom otočilo hlavu leva tak, aby dieťa počulo kliknutie.
6 mesiacov +
POHYBY CELÉHO TELA -
 Keď sa vaše dieťa cíti istejšie ležiace na bruchu, pohyb smerom ku hračke ho povzbudí, aby sa hýbalo a objavilo svoju vlastnú mobilitu.
6-12 mesiacov +
PREDSTAVIVOSŤ A KREATIVITA - Všestranné možnosti hry, flexibilné telo a pohyblivé prvky inšpirujú kreativitu a predstavivosť dieťaťa.
12 mesiacov +
POZNANIE - Postupom času sa dieťa bude hrať s hračkou tak, že samé bude ohýbať telo leva tak, aby sedel alebo zmenil uhol svojho tela doľava alebo doprava. Postupom času takáto hra naučí dieťa sekvenciu pohybov, čo mu pomôže postupne si uvedomiť, že ohýbanie hračky ovplyvňuje spôsob, akým sa otáča.
Podporuje 7 prvkov vývoja dieťaťa.
Každý produkt Tiny Love je vytvorený s ohľadom na sedem prvkov vývoja dieťaťa,čo rodičom ukazuje najlepší spôsob, ako správne rozvíjať danosti svojho dieťa.
Tento produkt vyvíja nasledujúce schopnosti:
Presné pohyby - rôzne funkcie hračky povzbudzujú dieťa, aby používalo ruky a prsty rôznymi spôsobmi, čím sa posilňujú malé svaly a vyvíjajú presné pohyby.
Pohyby celého tela -  hračka s kolesami povzbudzuje deti, aby trávili viac času na bruchu a neskôr tiež objavili svoju vlastnú schopnosť pohybovať sa a plaziť sa.
Predstavivosť a kreativita - pružné telo hračky, rotujúca hlava a pohyby hračky spôsobujú, že lev vyzerá inak, čo inšpiruje detskú predstavivosť a kreativitu.
Poznanie - deti skúmajú rôzne možnosti hračky a naučia sa ovládať jej rôzne časti. Telo v tvare harmoniky hrá dôležitú úlohu v tomto procese a učí rastúce dieťa, ako ohýbaním tela hračky mení smer jej pohybu.
Technické údaje.
-vek: 3m+
-rozmery balenia: dĺžka 15cm x šírka 16cm x výška 22cm
-rozmery (cm):  12,5 x  17 x 14,5
-hmotnosť výrobku po vybalení: 0,244 kg
-hmotnosť s obalom: 0,336 kg


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.