TIERRA VERDE Silica BIO Pomaranč (10 ml)

1×10 ml, silica

Oranžové guľaté plody pomarančovníka sú oddávna symboly šťastia. Olej sa získava z kôry plodov pomarančovníka pravého (Citrus sinensis) pestovaných na Sicílii.

Zľava 10 % Zľava -10 % na vybrané produkty, po zadaní zľavového kódu: 1MNOC. Akcia platí iba 27. 5. do 23:59.
U dodávateľa, doručenie do 7 dní
4,59
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: TIERRA VERDE Silica BIO Pomaranč (10 ml) 1×10 ml, silica

X67956

Hlavný popis produktu

Kôra sa lisuje za studena. Vôňa tohto oleja je jemná, výrazne sladká a osviežujúca. Plody, z ktorých tento esenciálny olej vznikol, neboli chemicky ošetrené, preto sa hodia aj na použitie na pokožku tela.

Sladkosť pomarančovej vône povzbudzuje náladu a prispieva k udržaniu pozitívnej mysle. V domácej kozmetike je tento olej vyzdvihovaný pre rozjasňujúce účinky na pleť. Jeho prírodný čistiaci účinok využijete v domácich čistiacich prostriedkoch.

Pravidelná inhalácia Esenciálneho oleja BIO Pomaranč uľavuje pri preťažení a pomáha udržiavať čistú myseľ. Na fyzickej úrovni pomáha pri infekciách a dýchacích ťažkostiach. Masážne zmesi s týmto olejom tiež uľahčujú trávenie a znižujú bolesti hlavy a celkové napätie.

„Esenciálny olej z pomaranča je v praxi vôbec najobľúbenejším olejom pre dobrú náladu. Milujú ho takmer všetci. Pomáha zrelaxovať pri únave. Je vhodný do zmesí na spanie aj pre dodanie energie na dokončenie náročných úloh. Vďaka tomu ho oceňujú študenti aj športovci,” hovorí Michaela Makulová, profesionálna aromaterapeutka.

Tip od aromaterapeutky: Pri výbere esenciálnych olejov z citrusových plodov dajte na svoje pocity. Málokedy vás sklamú. V receptoch môžete jednoducho zameniť Esenciálny olej BIO Pomaranč za Esenciálny olej BIO Citrón.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.