TIERRA VERDE Odstraňovač vodného kameňa – kyselina citrónová

1×250 g, odstraňovač vodného kameňa

5.0

Na čistenie od vodného kameňa a údržbu umývačky, práčky, varnej kanvice, kávovaru alebo toalety.

4,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: TIERRA VERDE Odstraňovač vodného kameňa – kyselina citrónová 1×250 g, odstraňovač vodného kameňa

X68025

Hlavný popis produktu

Na čistenie a úspornejšiu prevádzku umývačiek riadu, práčok, varných kanvíc, kávovarov. Skvele vyčistí usadený vodný kameň z WC, roztok doporučujeme na čistenie kúpeľňových a kuchynských povrchov. Oproti octu nezanecháva žiadny pach a je šetrnejší k plastovým a gumovým častiam spotrebičov. Úsporný oproti tekutým prípravkom - kupujete len prášok, nie je nutné baliť vodu.

Použitie
Práčky a umývačky: Nasypeme 1 hrnček (cca 200 g) prášku do bubna prázdnej práčky alebo na dno prázdnej umývačky a spotrebič zapneme na prací/umývací cyklus pri teplote 50-60 °C. Po zahriatí vody spotrebič vypneme a 30 minút necháme pôsobiť. Potom program dokončíme, vrátane preplachu vodou.

Kávovary: 1 lyžicu (cca 15 g) rozpustíme v teplej vode, vlejeme do kávovaru a necháme prejsť varným cyklom. Potom prepláchneme čistou vodou.

Varné kanvice: Kanvicu naplníme vodou, pridáme 1 lyžicu (cca 15 g) a privedieme k varu. Kanvicu vypneme a necháme cca 30 minút pôsobiť. Potom vylejeme a dôkladne vypláchneme vodou.

Návod na domácu výrobu plákadla: Zmiešame 1 l vlažnej vody a 150 g kyseliny citrónovej. Môžeme navoňať obľúbenou prírodnou silicou. Dávkujeme 30-45 ml podľa tvrdosti vody do zásobníka na aviváž.

Zloženie:
100 % kyselina citronová. Kyselina citrónová je potravinárskej kvality, nie je však určená pre vnútorné použitie.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.