TIERRA VERDE Esenciálny olej BIO Škorica (10 ml)

1×10 ml esenciálny olej

Vôňa oleja nesúca sa z aromalampy alebo difuzéru prispieva k silnému prehriatiu organizmu, hlavne pri únave alebo chlade. Podnecuje stimuláciu, zaháňa zlú náladu a pôsobí takmer afrodiziakálne.

U dodávateľa, doručenie do 7 dní
10,99
Doprava zadarmo pri nákupe nad 19,90 € pre členov Dr.Max CLUB.

O produkte: TIERRA VERDE Esenciálny olej BIO Škorica (10 ml) 1×10 ml esenciálny olej

X67993

Hlavný popis produktu

Esenciálny olej získavame z listov stálozeleného stromu škoricovníka čínskeho (Cinnamomum aromaticum), pestovaného v celej Ázii. Tento olej vyniká typickou korenisto sladkastou, intenzívnou, teplou a mimoriadne príjemnou vôňou. Čo to je a ako to funguje Vôňa oleja nesúca sa z aromalampy alebo difuzéru prispieva k silnému prehriatiu organizmu, hlavne pri únave alebo chlade. Podnecuje stimuláciu, zaháňa zlú náladu a pôsobí takmer afrodiziakálne.

Vôňu Esenciálneho oleja BIO Škorica si znovu zamilujete predovšetkým počas Vianoc. V priestore domova aj kancelárie vytvára jedinečnú sviatočnú atmosféru. Známe nevtieravé tóny dodávajú priestoru pokoj a pohodu.

Na čo sa používa Dávkovanie pre dospelých: • Do aromalampy alebo difuzéru nakvapkajte 1 kvapku na prevoňanie približne 100 m2 plochy. • Do telovej kozmetiky a masážnych olejov pridajte 1 kvapku do 100 ml rastlinného oleja alebo krému. Nepoužívajte pre deti do 10 rokov, tehotné a dojčiace ženy a citlivé osoby. Oleju sa vyhnite, pokiaľ máte vysoký krvný tlak. Esenciálny olej BIO Škorica patrí medzi veľmi silné oleje a má mnoho alergénnych zložiek. Dbajte na bezpečné dávkovanie. Tento olej odporúčame používať do zmesí (napríklad s Esenciálnym olejom BIO Pomaranč alebo Esenciálnym olejom BIO Citrón).

Zloženie Cinnamomum Cassia Leaf Oil, Cinnamal, Coumarin, Cinnamyl alcohol, Eugenol, Limonene, Benzyl Alcohol*. *- prírodného pôvodu Certifikát Ecogarantie Tento produkt získal medzinárodne uznávaný certifikát Ecogarantie, ktorý zaručuje, že spĺňa prísne ekologické požiadavky. VIAC O CERTIFIKÁTE Krajina pôvodu: Čína


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.