TIERRA VERDE Aktivátor septiku

1×500 g, ekologický prípravok na rozklad organických látok v odpadných nádržiach, domácich čističkách vody a suchých záchodoch

Biologicky aktívny prípravok na rozklad organických látok v septikoch, odpadných nádržiach, domácich čističkách vody a suchých záchodoch. Jeho pravidelné používanie napomáha udržovať prirodzenú biologickú rovnováhu v septiku, eliminuje zápach, účinne napomáha rozklad organických odpadných látok, papieru a rastlinných materiálov.

U dodávateľa, doručenie do 7 dní
16,39
Nakúpte ešte ďalšie produkty a získajte dopravu ZADARMO. 19,90 €

O produkte: TIERRA VERDE Aktivátor septiku 1×500 g, ekologický prípravok na rozklad organických látok v odpadných nádržiach, domácich čističkách vody a suchých záchodoch

X67943

Hlavný popis produktu

Na čo sa používa

Jeho pravidelné používanie napomáha udržovať prirodzenú biologickú rovnováhu v septiku, eliminuje zápach, účinne napomáha rozklad organických odpadných látok, papieru a rastlinných materiálov. Vysoko účinná zmes prírodných mikroorganizmov a enzýmov slúži na rozklad a skvapalnenie troch hlavných zložiek domáceho odpadu – bielkovín, uhľovodíkov a tukov. Pravidelným používaním dosiahnete prirodzenú rovnováhu pri ich rozklade bez vzniku nežiadúceho zápachu.

Ako sa používa

Potrebné množstvo suchej zmesi baktérii nasypte do vlažnej vody v pomere plná odmerka :

2 litre vody, premiešajte a po 45 min. roztok vlejte do WC alebo iného odpadu. Neaplikujte bakteriálny výrobok priamo bez aktivácie. Najlepšie výsledky dosiahnete ak použijete prípravok na noc. Skladujte na suchom mieste pri teplote 5 - 25 °C. Pri používaní prípravku sa vyhnite použitiu chemických čistiacich a dezinfekčných prostriedkov, zvlášť bielidiel na báze chlóru a zásaditých čističov. Nezabúdajte na pravidelné dávkovanie, inak sa biologický proces prerušuje.

Dávkovanie:

Zavádzacia dávka: 5 odmeriek na 5 m³ septiku

Udržovacia dávka 1 x mesačne: 2 odmerky na 5 m³ septiku.

Odmerka: 25 g / 20 ml.


Upozornenie: obrázky slúžia len na ilustračné účely.